تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴
plusresetminus
حزب الله:رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری متهمی خبر داد که مردان را بیهوش و خودرو و اموال آن‌ها را سرقت می‌کرد.
۰
کد مطلب : ۳۳۱۰۹۵
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران سرهنگ سعید راستی امروز سه شنبه ۲۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ از دستگیری خانم عامل بیهوشی و سرقت اموال مردان تهرانی توسط سازمان اطلاعات پلیس تهران خبر داد.
وی گفت: در پی وصول شکایاتی عدیده از چندین مرد میانسال شهر تهران با موضوع بیهوشی ۳۰ تا ۴۸ ساعته پس از حضور خانمی حدودا ۳۰ ساله در مسیر تردد آن‌ها پیگیری و اقدامات اطلاعاتی به منظور شناسایی سوژه در دستور کار کارشناسان مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.
وی افزود: بررسی‌های اولیه و رصد دوربین‌های شهری حاکی از حضور خانمی بود که در معابر عمومی شهر تهران به ویژه مرکز شهر با نزدیک شدن به خودرو‌های غالباً لوکس سوژه‌های مورد نظر را شناسایی کرده و درخواست ورود به خودرو را می‌کرد و پس از سوار شدن با شگرد‌های مختلفی از جمله قرص‌های مختلف محلول در آب یا آبمیوه یا استفاده از اسپری‌های بیهوش کننده اقدام به بیهوش کردن سوژه مورد نظر کرده و سپس خودرو و تمام اسناد، اوراق، تلفن همراه و وجه نقد و اوراق بانکی قربانیان را تصاحب می‌کرد.
سرهنگ راستی با بیان اینکه این فرد دارای سابقه دستگیری قبلی در سنوات گذشته است تصریح کرد: خرید از فروشگاه‌های مختلف با استفاده از فروش اموال قربانیان از جمله اقدامات این متهم است.
وی با اعلام اینکه نامبرده در مشارکت با همسرش اقدام به طراحی این اقدام فریبنده می‌کرد خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰ نفر از شکات بیهوش شده شناسایی و تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر شکات ادامه دارد.
وی از شهروندان درخواست کرد چنانچه شکایتی از این فرد دارند می‌توانند به مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ در خیابان خالد اسلامبولی، جنب پارک ساعی مراجعه کنند.
 
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین