تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱
plusresetminus
حزب الله: مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج، از توزیع ۱۸ هزار تن آسفالت از ابتدای سال جاری در معابری که مورد مطالبه شهروندان بوده است، خبر داد.
۰
کد مطلب : ۳۳۱۰۷۴
بیش از ۱۸ هزار تن آسفالت در سطح منطقه ۶ توزیع شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد رضا آژیر  با اشاره به اینکه معابر، شریان‌های حیاتی شهر هستند که نیاز است با ترمیم اساسی و لکه‌گیری حرکت در آنها روان شود و شهروندان بتوانند با سهولت و ایمنی بیشتر تردد کنند، بیان داشت: به همین منظور از ابتدای سال جاری یکی از مهمترین برنامه‌های راهبردی مدیریت شهری در حوزه عمرانی، توسعه زیرساخت‌های معابر شهری، ساماندهی و ارتقاء کیفی آسفالت معابر تعیین شد.
آژیر تاکید کرد: توزیع آسفالت در معابر یکی از نیازها و مطالبات جدی شهروندان بوده و هست، از این‌ رو مدیریت شهری به‌منظور رفاه حال شهروندان و سهولت در تردد وسایل نقلیه، بر اساس درخواست‌های شهروندان در ملاقات‌های عمومی، دیدار مردمی در مساجد و موارد ثبت شده در سامانه ۱۳۷ اولویت بندی و عملیات آسفالت‌ریزی در همه محلات به خصوص محلات کمتر برخوردار را انجام داده است.
وی با اعلام اینکه توزیع آسفالت در منطقه ۶ به مرز ۱۸ هزار تن رسید، اضافه کرد: این مقدار تناژ آسفالت، در مساحتی به متراژ بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع بصورت مکانیزه و دستی اجرا شده است.
این مسئول یادآور شد: از مهم‌ترین معبرهایی که به صورت مکانیزه، روکش آسفالت اجرا شده است می‌توان به خیابان‌های شبنم ۷، بوستان۱۴، نیلوفر شمالی، بلوار بهاران، بلوار ظفر، سه راه پستخانه و برخی از معابر خیابان‌های قلم، بنیاد و باغستان غربی اشاره کرد.
مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج در پایان  خاطرنشان کرد: لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی معابر تنها مختص معابر اصلی نیست و معابر فرعی نیز مورد توجه قرار گرفته است.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین