تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳
plusresetminus
حزب الله:علیرضا فخاری گفت: با تصمیم شورای نگهبان برگزاری انتخابات الکترونیک برای استان تهران منتفی شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۱۰۶۵
استاندار تهران: برگزاری انتخابات الکترونیکی در تهران منتفی شده است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علیرضا فخاری استاندار تهران گفت: قبلا پیش بینی‌هایی برای برگزاری انتخابات الکترونیک در استان تهران شده بود، اما با تصمیم شورای نگهبان این امر برای این استان منتفی شد و انتخابات امسال در این استان به منوال سال گذشته انجام خواهد شد.
فخاری در رابطه با لزوم شرکت در انتخابات ۱۱ اسفند مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتخابات امسال انتخابات ویژه‌ای است و دشمن سعی دارد تا مردم را از آمدن به پای صندوق رای مایوس کند. نکته قابل تامل این است که اگر انتخابات مهم نیست چه اصراری بر عدم حضور مردم است؟ و از طرفی کسانی دیگر انتخابات را به فراخور خود می‌سنجند و به آن نه می‌گویند که به نظر می‌رسد آن‌ها از مردم زخم خورده‌اند و نمی‌توانند درایت و سیاست و هوشیاری مردم را تحمل کنند و این بزرگترین نقطه ضعفی است که از خود نشان می‌دهند. 
وی ادامه داد: مردم ما خودشان را در ۲۲ بهمن ماه ثابت کردند و حضور آن‌ها نشان دهنده حسن همجواری و روابط داخلی و تولید سرمایه‌های اجتماعی آن‌ها است. درواقع مردم به سرنوشت خود اعتقاد دارند و به مسئولین هم اعتماد دارند بنابراین به نظر می‌رسد انتخابات پرشور را داشته باشیم.
فخاری در رابطه با اهمیت شرکت در انتخابات تصریح کرد: طبیعی است که هر انتخاباتی یک ریزش و کنش و واکنشی را در هر دوره‌ای دارا باشد، اما در مجموع امیدواریم مردم با مشارکت خود زمینه حداکثر سازی قدرت ملی را ایجاد کنند که این امر به ما جسارت و شهامت برای انجام کار‌های حساس و سخت را می‌دهد و ناراحتی دشمن و تلاش برای مایوس کردن از انتخابات و مخالفت با آن به همین دلیل است.
وی در پایان گفت: بنابراین مردم برای تعیین سرنوشت خود و اثرگذاری باید اراده قوی از خود نشان بدهند تا با همدلی و همکاری برای رسیدن به کلام رهبری یعنی رسیدن به قله اصلی گام بردارند.
 
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین