تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۳
plusresetminus
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا:

امیدواریم انتخابات اسفندماه با مشارکت بالایی محقق شود

حزب الله:سردار رشید گفت: برگزاری انتخابات مجلس مهمترین آزمون سیاسی - اجتماعی در سال جاری است.
۰
کد مطلب : ۳۳۱۰۵۱
امیدواریم انتخابات اسفندماه با مشارکت بالایی محقق شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید در «همایش تخصصی بهداری رزمی در جنگ‌های آینده» در جمع فرماندهان نیرو‌های مسلح و پزشکان اظهار داشت:  ملت شریف ایران در یوم الله ۲۲ بهمن با راهپیمایی گسترده و با شکوه خود، یک حماسه دیگر را خلق کردند.
وی افزود: میلیون‌ها نفر از ملت بزرگ ایران به صحنه آمدند و در یک حرکت سرنوشت ساز، فضای غبار آلودی را که طی ماه ها، رسانه‌های معاند با ده‌ها هزار دروغ ساخته بودند این فضا را نابود و به نفع اسلام و انقلاب و ایران عزیز تغییر دادند.
 فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا گفت: هربار که ملت ایران خطری را نسبت به انقلاب اسلامی که به رهبری امام، خالق آن بوده اند را احساس می‌کنند، به صحنه می‌آیند و در حقیقت به همه دشمنان اعلام می‌کنند، با ما طرف هستید! - این ما ملت ایران هستیم که برای حفظ دین و ایران عزیز و نظام جمهوری اسلامی ایران حاضر به هر نوع فداکاری هستیم و این بزرگترین پیام ۲۲ بهمن است.
وی ادامه داد: امیدواریم که دولت کنونی موفق به حل مسائل و چالش‌های اجتماعی - اقتصادی بشود ـ به هر میزانی که انشاالله با افزایش توانمندی مدیریتی و کارآمدی دولت در پاسخ به نیازمندی و مشکلات مردم مواجه بشویم به همان میزان، پیوستگی میان مطالبات اجتماعی - اقتصادی با مسائل سیاسی - امنیتی و هر دو با تحریک دشمنان در خارج دچار گسست خواهد شد.
 فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا بیان کرد: برگزاری انتخابات مجلس در اسفند ماه سال جاری به اعتبار ارزیابی میزان مشارکت مردم، مهمترین آزمون سیاسی - اجتماعی در سال جاری است که امیدواریم انتخابات اسفند ۱۴۰۲ با مشارکت بالایی محقق شود.
سردار رشید با اشاره به ماموریت و وظایف قرارگاه مرکزی خاتم در جنگ احتمالی آینده افزود: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی همواره با نظر به تغییر ماهیت تهدیدات و منطبق با مشخصه‌های جنگ آینده، ارتقای آمادگی‌های دفاعی - تهاجمی را در دستور کار خود دارند و دشمن می‌داند که همواره تحرکات آن‌ها را رصد می‌کنیم و آماده هستیم در صورت خطای در محاسبه و تعرض به ایران اسلامی، هزینه‌ای بیش از دستآورد‌ها بر آن‌ها تحمیل کنیم و اقدام تاکتیکی آن‌ها را با انتخاب زمان و مکان و همچنین استفاده از ابزار مناسب و روش‌های محاسبه نشده، به شکست راهبردی تبدیل خواهیم کرد.
وی گفت: فرماندهان ما از نسل جنگ و انقلاب و فرزندان خمینی و خامنه‌ای هستند که جنگ را با جنگ آموخته اند و مایل نیستیم دشمن بدنبال آزمون اراده و قدرت ما باشد، زیرا قطعاً تحمل هزینه‌های رویارویی گسترده و همه جانبه را نخواهد داشت - بنابراین باورپذیری قدرت نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای دشمن حتماً هزینه کمتری را به دنبال خواهد داشت.
وی  در ادامه به راهبرد‌ها و نقش و وظایف چهارگانه طب رزمی در جنگ متأثر از تجربه هشت سال دفاع مقدس و جنگ‌های جاری طی سه دهه‌ی گذشته در سطح منطقه، پرداخت، شامل: ۱- رسیدگی و درمان مجروحان در صحنه نبرد (قبل از انتقال به سامانه‌های جراحی سیار و بیمارستان‌های صحرایی) ۲- ایجاد ظرفیت‌های بهداشتی درمانی در خطوط نبرد ۳- طراحی یک زنجیره امداد و انتقال مناسب و کارآمد با بکارگیری همه امکانات کشوری و لشکری ۴- ایجاد ظرفیت برای مقابله با بیوتروریسم در صحنه نبرد آینده.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین