تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۶
plusresetminus
حزب الله:سرلشکر سلامی گفت: شلیک موشک بالستیک دوربرد از روی ناو جنگی به عنوان کار مشترک بین نیروی هوافضا و نیروی دریایی سپاه پاسداران با موفقیت انجام شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۱۰۲۴
دستیابی سپاه به قابلیت شلیک موشک بالستیک دوربرد از روی ناو جنگی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی تلویزیونی با برنامه سپاه پاسداران شبکه اول سیما، گفت: ما به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیشمرگ ملت بزرگ ایران و مصمم هستیم تا مقتدرانه با همه وجود از امنیت ملی، منافع ملی و دستاورد‌های انقلاب اسلامی دفاع کنیم و در مقابل همه تهدیدات و مخاطرات با همه قدرت بایستیم و از شکل‌گیری معادلات جدید در حوزه امنیت ملی کشور مقتدرانه جلوگیری کنیم.
وی افزود: ما در مقابل هر توطئه و اقدام، حتماً عکس‌العمل‌های مناسب و سنگینی را نشان خواهیم داد و اقتدار، قدرت و اراده ما به اندازه شکست دادن هر ائتلافی از قدرت‌های بزرگ کاملا مهیا و در صحنه آماده است.
 سرلشکر سلامی با اشاره به قدرت نیروی دریایی سپاه، تصریح کرد: قدرت دفاع و تهاجم دریایی ما با ورود انبوهی از پهپادها، موشک‌های کروز و حتی موشک‌های بالستیک نقطه‌زن با قابلیت هدف قرار دادن شناور‌های رزمی در دریا یک مجموعه بسیار پیچیده و در هم تنیده‌ای از توانمندی‌های به‌روز و پیشرفته و مدرن را نشان می‌دهد.
فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: در نیروی دریای سپاه ما چند دستاورد جدید داشتیم؛ اولین مسأله کار مشترک بین نیروی هوافضا و نیروی دریایی سپاه پاسداران بود که با شلیک یک موشک بالستیک دوربرد از روی یک ناو جنگی با موفقیت انجام گرفت و این دستاورد جدید برد نفوذ و قدرت دریایی ما را تا هر نقطه دلخواهی افزایش داد، چرا که ناو‌های اقیانوس‌پیمای ما می‌توانند در هر نقطه‌ای از اقیانوس‌ها ظاهر شوند و طبیعتاً می‌توانیم از آن‌ها موشک شلیک کنیم. بنابراین؛ هیچ نقطه امنی برای قدرتی که بخواهد برای ما ناامنی ایجاد کند، وجود ندارد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین