تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷
plusresetminus
نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که بیش از ۵۰ درصد آمریکایی‌ها بر این باورند که نامزدهای اصالی دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان برای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده این کشور، بسیار پیر هستند.
۰
کد مطلب : ۳۳۱۰۱۴
اکثر آمریکایی‌ها معتقدند که ترامپ و بایدن بسیار پیر هستند
 نظرسنجی جدید شبکه ای‌بی‌سی نیوز و مؤسسه افکارشنجی ایپسوس نشان می‌دهد که ۸۶ درصد از آمریکایی‌ها بر این باورند که جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی آمریکا برای دوره دوم ریاست‌جمهوری بسیار پیر است.
به نوشته راشاتودی بایدن ۸۱ ساله پیرترین رئیس‌جمهوری است که تاکنون نامزد انتخابات آمریکا شده است و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق و رقیب احتمالی او از حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ۲۰۲۴، ۷۷ سال سن دارد».
۵۹ درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی همچنین معتقدند که علاوه بر بایدن، ترامپ هم برای نامزدشدن بای انتخابات ریاست‌جمهوری در این کشور پیر هستند.
این نظرسنجی دو روز پس از آن انجام شد که رابرت هور، بازپرس ویژه، گزارش خود را درباره نحوه برخورد بایدن با اسناد محرمانه منتشر کرد که در آن رئیس جمهور را پیرمردی خوش‌نیت با حافظه ضعیف توصیف کرد.
اکثر آمریکایی‌ها معتقدند که ترامپ و بایدن بسیار پیر هستند
همچنین نتایج نظرسنجی اخیر «فایننشال تایمز» و دانشکده «استفان رأس» در دانشگاه ایالتی میشیگان نشان می‌دهد که یک سوم آمریکایی‌ها معتقدند که سیاست‌های اقتصادی بایدن موجب آسیب زیادی به اقتصاد این کشور شده است.
بر اساس نتایج این نظرسنجی آمریکایی‌ها بیشتر به سیاست‌های اقتصادی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق این کشور نسبت به سیاست‌های جو بایدن باور دارند.
روزنامه فایننشال تایمز گزارش داد که این نظرسنجی نشان داد که تنها ۳۱ درصد از آمریکایی‌ها معتقدند اقدامات اقتصادی بایدن به سود این کشور بوده است.
نتایج این نظرسنجی نشان داد که تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان (۴۹ درصد) اعلام کردند که شرایط مالی آنها در دوران ریاست جمهوری بایدن بدتر شده است. تنها ۱۷ درصد از آمریکایی‌ها اعلام کردند که وضعیت مالی آنها از زمان ورود بایدن به کاخ سفید بهبود یافته است.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین