تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۱
plusresetminus
حزب الله: وزیر، تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش بینی کرد که طی دو تا سه سال آینده وضعیت اشتغال ایران به استانداردهای جهانی برسد.
۰
کد مطلب : ۳۳۰۹۲۹
وضعیت اشتغال ایران تا ۳ سال آینده به استانداردهای جهانی می‌رسد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، صولت مرتضوی روز گذشته در حاشیه افتتاح مرکز فنی و حرفه‌ای خواهران ازنا با بیان اینکه لرستان مزیت‌های مطلوبی در حوزه کشاورزی، گردشگری، صنعت معدن و… دارد، اظهار داشت: برای بهبود شرایط اشتغال در لرستان و کشور سه راهبرد در نظر گرفته شده است.
 
وی، ارائه آموزش‌های مناسب اشتغال، بازار محور شدن آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، دانشگاه‌ها، هنرستان‌ها و… از جمله این راهبردها عنوان کرد و گفت: طی دو سال گذشته چهار میلیون نفر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراگرفته‌اند که این نشان می‌دهد ریل‌گذاری به این مسیر سوق داده شده است.
 
وزیر، تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ایجاد زیرساخت‌ها و توسعه شهرک‌های صنعتی یکی دیگر از راهبردهای دولت است، گفت: در جای‌جای کشور زیرساخت‌های خوبی برای صنایع سنگین و نیمه‌سنگین وجود دارد.
 
مرتضوی در ادامه با تأکید بر اینکه در حوزه آموزش و زیرساخت‌های اشتغال کمبود منابع نداریم، گفت: دراین‌رابطه ۱۵۰ هزار میلیارد در قالب تبصره ۱۸ برای واحدهای نیمه‌تمام لحاظ شده است.
 
وی، تأکید کرد: حتماً پیش‌بینی واقع‌بینانه من این است که دو تا سه سال آینده وضعیت اشتغال ایران به استانداردهای جهانی برسد.
 
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین