تاریخ انتشارشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
plusresetminus
حزب الله: وحیدی گفت: بزرگترین کاری که در ۲۰ روز آینده وجود دارد، این است که همه را بسیج کنیم تا در انتخابات کار بزرگی را رقم بزنیم.
۰
کد مطلب : ۳۳۰۸۹۴
دختران ما با حجاب و عفاف خود مایه افتخار ایران هستند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،وزیر کشور در همایش ملی ریحانه‌های تمدن ساز گفت: به شما که آینده ساز و انسان ساز هستید تبریک میگویم و ذهنیت شفاف شما است که نوید بخش ادامه راه انقلاب عزیز ما است.
وی گفت: انقلاب ما انقلاب بزرگی است که انقلاب در ذهن‌ها و معنویت است. شما دختران ایران این قدرت خود را باور کنید و حتما باور کرده‌اید که با حجاب و عفاف خود امروز برای کشور مایه افتخار هستید.
وزیر کشور افزود: برای تمامی شما آرزوی پایداری در این راه بزرگتان دارم و انشالله خداوند شما را در این راه در اوج‌ افتخار و‌ عظمت قرار دهد.
وی افزود: بدانید شما صاحب گنجی هستید که‌مغضوب کسانی هستید که این گنج را ندارند و‌این‌گنج را با هیچ چیز نمی‌توان عوض کرد و این را حفظ کنید و به امید خدا شما را به قله‌ها می‌رساند؛ همان گونه که رهبر عزیزمان گفتند نزدیک قله‌ها هستیم و خسته نشوید.
وحیدی اضافه کرد: ۱۱ اسفند یادتان نرود حتما خود و خانواده و دوستان خود به پای صندوق‌های رای بروید. بزرگترین کاری که در ۲۰ روز آینده وجود دارد این است که همه را بسیج کنیم تا در روز انتخابات بتوانیم کار بزرگی را رقم بزنیم.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین