تاریخ انتشارشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰
plusresetminus
حزب الله: سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از عموم مردم کلانشهر دعوت کرد تا با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک گفته و با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای گلگون کفن، بار دیگر تجدید پیمان کنند.
۰
کد مطلب : ۳۳۰۸۸۴
حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن مظهر وحدت و همدلی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عمار ایزدیار اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران در ۴۵سال گذشته به رغم وجود انواع تحریم ها و تهدیدها و در جنگ ترکیبی و رسانه‌ای دشمن با عبور از انواع فتنه‌ها و تهدیدها هم اکنون تبدیل به درخت تنومندی شده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: در ۲۲ بهمن امسال، مردم نسبت به گذشته با حضوری گسترده تر و عزمی مصمم تر حضور می یابند و به دنیا نشان می دهند ملت ایران از پیام های تهدید آمیز هراسی ندارند و نمی توانند با اراده ملت به این سادگی بازی کنند.
ایزدیار اذعان کرد: از این رو حضور پررنگ و پرشور مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن امسال هم مانند سنوات گذشته دشمنان را مایوس و ناامید کرده و نقشه های استکبار جهانی را خنثی خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج نیز ضمن تجدید بیعت با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، رهبر حکیم انقلاب و شهدای گرانقدر به ویژه ۵۳ شهید انقلاب استان البرز در راهپیمایی با حضور خود بار دیگر اتحاد و همدلی را به جهانیان به نمایش می گذارند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین