تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۲
plusresetminus
حزب الله:رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز گفت: امروز گروه‌های مقاومت در عراق به پایگاه‌های آمریکا موشک می‌زنند؛ یمن با شجاعت در برابر آمریکا می‌ایستد و حزب‌الله ایستادگی می‌کند؛ همه اینها پرورش یافتگان نهضت انقلاب اسلامی و از میوه‌های شیرین شجر این انقلاب هستند.
۰
کد مطلب : ۳۳۰۸۰۷
برگزاری جشن تکلیف سیاسی رأی اولی‌های البرز
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،داوود شمس در نشست خبری روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه که به منظور تشریح برنامه‌های دهه فجر برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی نقطه عطف تاریخ معاصر است؛ گفت: این انقلاب با عظمت معادلات جهانی را به هم ریخت چون برای نظام بین الملل قابل تصور نبود که یک مرجع دینی بتواند چنین حرکتی را به وجود آورد.
شمس خاطرنشان کرد: علت پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی اتکای به خداوند متعال بود چون امام از همان ابتدا مبنای این حرکت را خداباوری اعلام کرد.
وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب و صدور مفاهیم آن، دشمنان برای مقابله با انقلاب توطئه‌های مختلفی از جمله جنگ تحمیلی، فتنه‌ها، ترورها و جنگ ترکیبی رقم زدند و با استفاده از همه ظرفیت‌های خود به مقابله با آن برآمدند اما در جریان همه این توطئه‌ها، مردم با حضور خود انقلاب را از چالش‌های مختلف عبور دادند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مردم و رهبری را از مولفه‌های دوام انقلاب عنوان کرد و گفت: امروز گروه‌های مقاومت در عراق به پایگاه‌های آمریکا موشک می‌زنند؛ یمن با شجاعت در برابر آمریکا می‌ایستد و حزب‌الله ایستادگی می‌کند؛ همه اینها پرورش یافتگان نهضت انقلاب اسلامی و از میوه‌های شیرین شجر این انقلاب هستند.
وی در ادامه به اقدامات صورت گرفته در دهه فجر و برنامه‌های روز ۲۲ بهمن اشاره و اعلام کرد: هماهنگی برای برنامه‌های دهه فجر توسط ۳۲ کارگروه و کمیته در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف انجام شده تا با رویکرد مردمی برنامه‌های این دهه به اجرا گذاشته شود.
شمس افزود: از جمله برنامه‌های این دهه می‌توان به احداث بیش از ۱۰۰ غرفه فرهنگی-تبیینی کودک و نوجوان،  برگزاری ۵۰ مسابقه قرآنی، تشکیل کاروان قرآنی، برگزاری ۱۰۰ مسابقه فرهنگی، ورزشی و هنری، برگزاری حداقل ۶۰ اردوی تفریحی-زیارتی، برگزاری یادواره ۵۳ شهید انقلاب، برگزاری جشن تکلیف سیاسی دانش آموزان رأی اولی، برگزاری ۱۰۰ جشنواره، مسابقه و کارگاه‌های فرهنگی-هنری، افتتاح صدها پروژه عمرانی و کلنگ زنی، نشست‌های تخصصی فرهنگی-تبیینی درباره انقلاب اسلامی و دیدار با ایثارگران و خانواده شهدا اشاره کرد.
این مسئول با بیان اینکه همه برنامه‌های دهه فجر امسال دارای پیوست انتخاباتی است؛ گفت: همه این برنامه‌ها به مراسم روز ۲۲ بهمن که مظهر حرکت ملی و مایه یأس دشمنان است منتهی می‌شود.
وی ادامه داد: سخنران مراسم امسال وزیر کشور خواهد بود و مسیرهای متتهی به مراسم مثل سال گذشته از میدان شهدا، سه راه رجایی‌شهر، دولت‌آباد و فلکه اول رجایی شهر به سمت میدان جمهوری اسلامی خواهد بود. این مراسم از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد.
وی در پایان اعلام کرد: علاوه بر مرکز استان، راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه در ۳۰ مرکز شهرستان، شهر و روستای استان برگزار می‌شود.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین