تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵
plusresetminus
اسلامی در حاشیه جلسه هیأت دولت:

هماهنگی با آژانس رو به پیشرفت است

حزب الله:رییس سازمان انرژی اتمی گفت: هماهنگی با آژانس رو به پیشرفت است و امید است همین رویه ادامه داشته باشد و ما بتوانیم فضایی که دشمنان برای صنعت هسته‌ای دنبال می‌کنند را بشکنیم.
۰
کد مطلب : ۳۳۰۷۸۴
هماهنگی با آژانس رو به پیشرفت است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،«محمد اسلامی» در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران، با اشاره به پیشرفت‌های اخیر کشور در صنعت هسته‌ای، گفت: هماهنگی با آژانس رو به پیشرفت است و امید است همین رویه ادامه داشته باشد. امیدوارم رویه حاضر در توسعه فناوری‌ها و تجهیزات هسته‌ای، تداوم یابد تا بتوانیم فضایی که توسط دشمنان بر ضد صنعت هسته‌ای کشورمان ایجاد می‌شود، بشکنیم و اجازه ندهیم بیش از این در کارمان اخلال به وجود بیاورند.
وی در پیش‌بینی بازی امروز ایران و قطر هم گفت: اگر بچه‌های تیم ملی با رعایت اصول تکنیک و تاکتیک و دستورهای سرمربی تیم عمل کنند و همانطور که با ژاپن بازی کردند با قطر، روبرو شوند حتماً در بازی امشب برنده می‌شویم.
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به ساخت دستگاه ایرانیوم توسط متخصصان کشورمان، گفت: انحصار تولید این دستگاه در اختیار آمریکا، انگلیس و آلمان بود اما دانشمندان صنعت هسته‌ای کشورمان طی چهار سال کار پژوهشی طاقت‌فرسا توانستند دستگاه راهبردی ایرانیوم را بسازند. این دستگاه هم در خطوط تولید و فرآیند آزمون صنعت هسته‌ای و هم در پتروشیمی‌ها برای طیف‌سنجی ایزوتوپی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین