تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴
plusresetminus
حزب الله: نائب رئیس شورا و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: فضاهای مکث با هدف تعامل و گفتمان اجتماعی شهروندان و افزایش فضای سبز و استفاده مناسب از محیط های مختلف شهری ایجاد شود.
۰
کد مطلب : ۳۳۰۷۶۶
فضاهای مکث با هدف تعامل و گفتمان اجتماعی شهروندان در محیط های مختلف شهری ایجاد شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مریم قهرمانی صارم در جلسه کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج  در بررسی بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۳ شهرداری در خصوص پروژه احداث فضاهای مکث اظهار داشت: این فضاهای مکث با تصویب بودجه در منطقه ۶ شهرداری کرج  با ایجاد طراحی شبکه معابر و طراحی کاشت معابر و نصب مبلمان و بازسازی سیستم روشنایی جهت رفاه حال شهروندان ایجاد خواهد شد.
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: زیباسازی محیطی و روشنایی فضا از جمله محورهای مهمی است که در استقبال از ساخت فضاهای مکث شهری می تواند بازخورد خوبی در میان شهروندان و ساکنین محلات ایجاد کند و نسبت به نزدیکی و ایجاد تعامل و گفت و گو با آن ها موثر واقع شود.  
قهرمانی صارم تاکید کرد: شهرسازی ما فاقد فضاهای عمومی گفت وگو است در این راستا  سعی شهرداری مناطق که چنین فضایی ایجاد و شهروندان از آن بهره مند شوند.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: زندگی روزمره مردان و زنان در این فضـــاها رخ می‌دهد و به همین جهت، مناسب بودن این فضاها برای استفاده تمام گروه‌های اجتماعی موضوع مهمی است.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین