تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲
plusresetminus
حزب الله: با حضور رییس‌کل دادگستری استان البرز، دادستان کرج، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرج عملیات اجرایی احداث فاز دوم پروژه پارک‌رود شروع شد.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۸۰۷
عملیات اجرایی احداث فاز دوم پروژه پارک‌رود آغاز شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، در مراسم کلنگ‌زنی فاز دوم پروژه پارک‌رود که با حضور مدیران شهری و مدیران دستگاه قضا برگزار شد بر احیایِ حاشیه رودخانه کرج برای استفاده شهروندان تاکید شد.  
خرداد ماه امسال در فاز نخست، یک و نیم کیلومتر از اراضی آزادسازی شده حاشیه رودخانه کرج با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان به پارک‌رود و مکان گردشگری تبدیل شد.  
شهردار کرج با اشاره به اینکه این حق طبیعی مردم عزیز است که از حاشیه رودخانه کرج بهره‌مند باشند، اظهار داشت: تلاش مجموعه شورا و شهرداری بالا بردن سطح رفاه شهروندان با بهره‌مندی از فضاهای طبیعی موجود مثل حاشیه رودخانه کرج است.  
مهرداد کیانی بیان کرد: با تلاش دستگاه قضا و آزادسازی اراضی حاشیه رودخانه کرج و تبدیل آن به تفرجگاه عمومی، امروز شهروندان می‌توانند سهم بیشتری از طبیعتِ زیبای جاده چالوس داشته باشند.  
وی افزود: با برنامه‌ریزی صورت گرفته فضایی در خور شهروندان و با امکانات مناسب آماده‌سازی و به بهره‌برداری خواهد رسید.
شهردار کلانشهر کرج با بیان اینکه در فاز نخست یک و نیم کیلومتر از اراضی آزادشده در اختیار شهروندان قرار گرفت، گفت: فاز نخست با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان احداث و به بهره‌برداری رسید.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین