تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۲
plusresetminus
حزب الله:مقامات فلسطینی می‌گویند که نظامیان رژیم صهیونیستی با محاصره بیمارستان اندونزی در حال حملات مستقیم به این بیمارستان هستند.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۶۷۳
حملات مستقیم رژیم صهیونیستی به بیمارستان اندونزیِ غزه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،منابع فلسطینی از حمله شبانه رژیم صهیونیستی به یک بیمارستان دیگر در غزه خبر داده و می‌گویند که این بار بیمارستان اندونزی مستقیما هدف بمباران اسرائیل قرار گرفته است.
مدیر بیمارستان اندونزی می‌گوید که این بیمارستان ظرفیت ۱۴۰ بیمار را دارد، اما در حال حاضر بیش از ۶۰۰ بیمار در آن حضور دارند. وی با بیان اینکه این بیمارستان ۴ ساعت زیر حملات اسرائیل قرار دارد همچنین گفته که انتظار می‌رود صهیونیست‌ها از آن‌ها بخواهند این بیمارستان را نیز مثل بیمارستان الشفا تخلیه کنند.
مدیر بیمارستان اندونزی همچنین گفت هنوز میزان تلفات و خسارات دقیقا معلوم نیست.
وزیر بهداشت فلسطین در غزه نیز گفت: به دلیل استقرار تک تیراندازان ارتش رژیم صهیونیستی در مجاورت بیمارستان اندونزی، وضعیت وحشت در میان بیماران و کادر پزشکی ایجاد شده است.
مُنیر البَرش، مدیر کل وزارت بهداشت نوار غزه درباره تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان اندونزی در شمال نوار غزه گفت: در حمله هوایی رژیم اشغالگر به بیمارستان اندونزی یک پزشک زخمی شد. 
وی افزود: همزمان با پرواز گسترده جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بر فراز بیمارستان اندونزی، بمباران این بیمارستان همچنان ادامه دارد و برآورد حجم تلفات و خسارت‌ها امکانپذیر نیست. حملات شدید هوایی و توپخانه‌ای رژیم اشغالگر به اطراف بیمارستان اندونزی همچنان ادامه دارد و تانک‌ها در حال نزدیک شدن به این بیمارستان هستند. بر اثر این حملات شماری از افراد حاضر در بیمارستان و خارج آن زخمی شدند.
مردم گرفتار در بیمارستان
بیماری که به شهادت رسید
دکتر محمد الرام مدیر بخش جراحت بیمارستان اندونزی غزه گفت: ارتش اشغالگر اسرائیل با یک گلوله توپ طبقه دوم بیمارستان را بدون هشدار قبلی هدف قرار داد. اشغالگران هر از گاهی به سمت در‌ها و پنجره‌ها تیراندازی می‌کنند و بمباران بی‌هدف بیمارستان ادامه دارد.
به گفته منابع محلی، برق بیمارستان اندونزی غزه به علت از کار افتادن موتور‌های برق در حملات هوایی رژیم صهیونیستی قطع شده است و  نظامیان اشغالگر هر کسی را که تلاش کند از بیمارستان خارج شود، هدف تیراندازی مستقیم قرار می‌دهند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین