تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۲
plusresetminus
حزب الله:سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد: بر اساس مسؤولیت دینی، ملی و اخلاقی و با توجه به آنچه نوار غزه از تجاوزات اشغالگران و آمریکا در معرض آن قرار گرفته، تمام کشتی‌های با پرچم اسرائیل را هدف قرار می‌دهیم.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۶۵۲
ارتش یمن: تمام کشتی‌های حامل پرچم اسرائیل را هدف قرار می‌دهیم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله در بیانیه‌ای اعلام کرد: بر اساس مسؤولیت دینی، ملی و اخلاقی و با توجه به آنچه نوار غزه از تجاوزات رژیم صهیونیستی و آمریکا در معرض آن قرار گرفته و در آن کشتارها و نسل کشی‌های روزانه در حال وقوع است و در پاسخ به مطالبات مردم یمن و مطالبات مردم آزاده و برای امداد رسانی به مردم مظلوم غزه نیروهای مسلح یمن اعلام می‌کنند که انواع کشتی‌هایی که پرچم اسرائیل را برافراشته و توسط شرکت‌های اسرائیلی اداره می‌شوند یا متعلق به شرکت‌های اسرائیلی هستند، هدف قرار خواهند داد.
به نقل از النشره، نیروهای مسلح یمن از همه کشورهای جهان می‌خواهد تا شهروندان خود را که در قالب خدمه این کشتی‌ها کار می‌کنند خارج کنند، از بارگیری توسط این کشتی‌ها یا همکاری با آنها خودداری کنند و به کشتی‌های خود اطلاع دهند که از این کشتی‌ها دوری کنند.
یک منبع نظامی در نیروی دریایی یمن دیروز شنبه تاکید کرد که نیروی دریایی ارتش قادر است کشتی‌های اسرائیلی را در دریای سرخ یا هر نقطه دیگری که دشمن صهیونیستی انتظار ندارد، هدف قرار دهد و توضیح داد که نیروهای مسلح درصدد هدف قرار دادن تمامی کشتی‌های اسرائیلی چه آنها که به سمت فلسطین اشغالی یا هر کشور دیگری حرکت می‌کنند، هستند.
نیروهای مسلح یمن روز سه‌شنبه ۱۴ نوامبر ۲۰۲۳ اعلام کردند که از همان لحظه اعلام این بیانیه، از هدف قرار دادن هر کشتی اسرائیلی در دریای سرخ یا هر جایی که بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند، دریغ نخواهند کرد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین