تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
plusresetminus
حزب الله:رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر عدم توجه به نوسازی مدارس در لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: این موضوع نکته مهمی است و متاسفانه ما تاکنون در برنامه هفتم توسعه به آن نپرداختیم و لازم است برای آن چاره‌اندیشی شود.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۶۱۲
قالیباف: باید به نوسازی مدارس در برنامه هفتم توجه شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،جبار کوچکی‌نژاد در تذکری شفاهی در  جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در برنامه های پنجم و شم توسعه در هر برنامه، حدود سه میلیارد دلار ارز از صندوق ذخیره ارزی به سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور کمک شد اما در برنامه هفتم توسعه یک ریال نیز برای سازمان نوسازی و تجهیز مدارس اختصاص پیدا نکرده است.
وی در ادامه اظهار کرد: این در حالی است که ما در همه شهرها مدارس نیمه ساخته داریم و بدین ترتیب، هم بیت‌المال از بین می‌رود و هم آموزش و پرورش در تامین مدارس دچار بحران خواهد شد.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر کوچکی نژاد بیان کرد: بحث نوسازی مدارس واقعا موضوع مهمی است اکنون بخش قابل توجهی از مدارس، چه در بخش دولتی و چه در حوزه خیرین در نیمه راه قرار دارد و نیمه ساخته هستند. تاکنون در برنامه هفتم توسعه برای مدارس جز اعتبار مالیاتی هیچ کار دیگری نتوانستیم انجام دهیم این نکته مهمی است که باید کمیسیون تلفیق و صحن مجلس شورای اسلامی برای آن چاره‌اندیشی کند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین