تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲
plusresetminus
حزب الله:راهپیمایی مردم کشورمان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در رسانه‌های جهان بازتاب گسترده‌ای داشت.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۶۰۹
بازتاب تظاهرات سراسری ایرانیان در حمایت از مردم غزه در رسانه‌های جهان
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،راهپیمایی حمایت از مردم غزه امروز (شنبه) در سراسر کشورمان برگزار شد. این راهپیمایی که در شهر تهران در خیابان‌های منتهی به میدان انقلاب شکل گرفت و با سخنرانی سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه بود، در رسانه‌های خارجی بازتاب فراوانی داشت. 
سرلشکر سلامی ضمن سخنرانی خود، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرده و تاکید کرد: «آمریکا و اسرائیل با کشتن نوزادان ادعای پیروزی می‌کنند و افتخارشان آن است که کودکان و نوزادان را می‌‌کشند؛ این بزرگترین خفت و خواری برای آن‌هاست». 
وی همچنین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی دیگر نمی‌تواند روی آرامش و امنیت را ببیند، تاکید کرد: «از امروز به بعد اضطراب جزءلاینفک زندگی صهیونیست‌هاست». 
وبسایت شبکه الجزیره این راهپیمایی بزرگ را پوشش داده و در خصوص آن نوشت: «هزاران نفر در سراسر ایران در اعتراض به کشتار مردم غزه راهپیمایی کرده و آمریکا و اسرائیل را مورد انتقاد شدید قرار دادند». 
الجزیره در توضیح این راهپیمایی نوشت: «تظاهرات در تهران و شهر‌های دیگر در حمایت از کودکان مظلوم غزه، با شعار فلسطین تنها نیست، برگزار شد». 
بازتاب تظاهرات سراسری ایرانیان در الجزیره
خبرگزاری رویترز نیز ضمن پوشش این راهپیمایی نوشت: «اعتراض ایرانیان به کشتار غیرنظامیان غزه/ فرمانده سپاه، جنگ را فرسایشی می‌بیند». 
گفتنی است، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنرانی خود در این راهپیمایی تاکید کرد: «فلسطین در مسیر جنگ فرسایشی ایستاده است... اسرائیل با شکست قطعی روبرو خواهد شد و به زباله دان تاریخ خواهد رفت». 
بازتاب تظاهرات سراسری ایرانیان در رویترز
خبرگزاری چینی شین‌هوا نیز در این خصوص نوشت: «مردم ایران در حمایت از فلسطینیان در غزه تظاهرات کردند». این خبرگزاری در ادامه نوشت: «ایرانیان روز شنبه در سراسر کشور راهپیمایی برگزار کردند تا حمایت خود را از فلسطینیان در نوار جنگ زده غزه اعلام کنند و جنایت اسرائیل علیه آن‌ها را محکوم کنند». 
بازتاب تظاهرات سراسری ایرانیان در شین هوا
العربیه نیز نوشت: «تظاهرات گسترده‌ای در سراسر ایران در حمایت از فلسطینی‌ها برگزار شد». 
بازتاب تظاهرات سراسری ایرانیان در العربیه
خبرگزاری فرانسه نیز در خصوص تظاهرات بزرگ سراسری ایران نوشت: «تظاهرات در سراسر ایران برای حمایت از غزه جنگ زده برگزار شد».
بازتاب
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین