تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰
plusresetminus
حزب الله: سخنگوی وزارت علوم از دستور وزیر علوم برای بررسی اتفاقات و هنجارشکنی رخ‌داده در مراسم فارغ‌التحصیلی پردیس کیش دانشگاه شریف خبر داد.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۵۵۲
دستور وزیر علوم برای بررسی اتفاقات جشن فارغ‌التحصیلی در پردیس‌کیش "شریف"
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پس از انتشار تصاویری از مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان پردیس کیش شریف که در آن برخی از شرکت‌کنندگان بدون حجاب حضور پیدا کردند، سخنگوی وزارت علوم از دستور وزیر علوم برای پیگیری و بررسی علل این هنجارشکنی خبر داد.
سخنگوی وزارت علوم در توئیتی اعلام کرد:
پیرو اتفاقات ناهنجاری که در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف افتاده است، وزیر علوم دستور پیگیری و بررسی و اعلام نتیجه ظرف 48 ساعت را صادر کرد.
با متخلفین در هر سطحی برخورد قانونی و جدی انجام خواهد شد.
دانشگاه صنعتی شریف , دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران , دانشگاه آزاد اسلامی ,

به گزارش تسنیم، پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف در سال 1383 فعالیت خود را با همکاری دانشگاه کیش (وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش) در جزیره کیش آغاز کرد. در آغاز این همکاری و با امضای توافقنامه‌ای بین سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه صنعتی شریف مدیریت دانشگاه کیش طی یک دوره انتقال 4ساله به دانشگاه صنعتی شریف واگذار شد و سپس در پایان این دوره و در سال 1388 دانشگاه کیش رسماً به دانشگاه صنعتی شریف به‌عنوان پردیس بین‌الملل واگذار شد. این واحد دانشگاهی در زمان حاضر در سه مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های فنی و مهندسی دانشجو می‌پذیرد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین