تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵
plusresetminus
حزب الله: راهپیمایی تهرانی‌ها در حمایت از کودکان غزه امروز با سخنرانی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میدان انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۵۵۱
امروز ساعت ۱۵؛ راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در تهران/ مسیرهای راهپیمایی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، امروز (شنبه 27 آبان‌ماه) راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در تهران برگزار می‌شود.

این مراسم در تهران ساعت 15 در میدان انقلاب اسلامی با سخنرانی سرلشکر حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد؛ مردم تهران می‌توانند از دو مسیر میدان فردوسی و چهارراه نواب به‌سمت میدان انقلاب اسلامی راهپیمایی و حرکت کنند.
طوفان الاقصی ,
به گزارش تسنیم، عملیات طوفان‌الاقصی از 17 مهرماه توسط رزمندگان فلسطینی علیه جنایات‌های رژیم صهیونیستی آغاز شد و طبق اعلام ارتش این رژیم، حماس توانست حدود 250 نفر از نظامیان صهیونیست‌ها را به‌اسارت بگیرد.
ضمناً بر اثر بمباران‌های این رژیم، تعداد شهدای فلسطینی از 11 هزار نفر عبور کرده که بیش از 70 درصد از آنان زنان و کودکان هستند.
از ابتدای این درگیری‌ها، محاصره غزه شدیدتر شده است به‌طوری که امکان ارسال آب، غذا، دارو و اقلام اولیه مورد نیاز زندگی برای اهالی غزه فراهم نیست، هم‌چنین در بیشتر اوقات امکانات ارتباطی از جمله اینترنت اهالی غزه هم قطع می‌شود.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین