تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲
plusresetminus
حزب الله: منابع خبری اعلام کردند که رژیم صهیونیستی به پزشکان بیمارستان الشفا دستور داده است که ظرف یک ساعت، این بیمارستان را تخلیه کنند.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۵۳۸
ضرب‌الاجل یک ساعته برای تخلیه بیمارستان الشفا
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،شبکه الجزیره به نقل از منابع خود اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی دستور داده است که بیمارستان الشفا در غزه طی یک ساعت آینده باید تخلیه شود.
رئیس بخش جراحی این بیمارستان در گفتگو با الجزیره نیز اعلام کرد: رژیم اشغالگر به ما ابلاغ کرده که بیمارستان از کارمندان، بیماران و مجروحان تخلیه شود.
رئیس بخش استخوان در این بیمارستان نیز اعلام کرد: وحشت و ترس شدید در بیمارستان حاکم است و ما بدون بیماران، بیمارستان را ترک نخواهیم کرد.
جنبش حماس در پی ضرب الاجل یکساعته رژیم صهیونیستی برای تخلیه بیمارستان الشفاء شهر غزه اعلام کرد که تهدید و وادار کردن مدیریت این بیمارستان برای تخلیه بیماران، زخمی ها، آوارگان و پزشکان، تروریسم و سادیسمی صهیونیستی است.
اخیرا مدیر مجتمع پزشکی الشفا در گفتگو با الجزیره اعلام کرده بود که ما در معرض نسل کشی قرار داریم و هر دقیقه شهید می‌دهیم. وضعیت بسیار دردناک است و چیزی به جز مرگ و اجساد وجود ندارد.«محمد ابوسلمیه» گفته بود: رژیم صهیونیستی همچنان بیمارستان را محاصره کرده است. ما یک داروخانه بزرگ داریم، اما رژیم صهیونیستی از ورود به آنجا ممانعت می‌کند.
وی تاکید کرد: نیرو‌های ارتش صهیونیستی در آزادی کامل در داخل بیمارستان حرکت می‌کنند و این مساله وجود هرگونه مقاومت در داخل مجتمع پزشکی را رد می‌کند. میزان آب و غذایی که رژیم صهیونیستی اجازه داد وارد بیمارستان شود، تنها برای ۲۰۰نفر است، این درحالی است که تقریبا ۷۰۰۰نفر در بیمارستان حضور دارند.
در حالی چهل و سه روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی می‌گذرد که سازمان حقوق بشر اروپا- مدیترانه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از زمان آغاز تجاوز‌ها علیه غزه طی ۴۳ روز گذشته، ۱۵ هزارو ۲۷۱ فلسطینی را به شهادت رساند که ۶۴۰۳ نفر از آن‌ها کودک و ۳۵۶۱ نفر نیز زن هستند.این سازمان اعلام کرده که تعداد مجروحان فلسطینی جنایت‌های رژیم صهیونیستی در مدت اخیر نیز به بیش از ۳۲ هزارو ۳۱۰ نفر رسیده است.
در همین حال، برنامه جهانی غذا اعلام کرد که ساکنان نوار غزه با گرسنگی گسترده روبرو هستند و کمبود سوخت به تعطیلی نانوایی‌ها منجر شده است.برنامه جهانی غذا با اشاره به اینکه فقط ۱۰ درصد امداد رسانی به نوار غزه از زمان شروع جنگ انجام شده است، اعلام کرد: مردم غزه با گرسنگی گسترده روبرو هستند و همه ساکنان آن به کمک‌های غذایی نیاز دارند؛ غذا و آبی در غزه موجود نیست.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین