تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۲
plusresetminus
تیم اورال اوفا روسیه شکست دیگری را در لیگ والیبال این کشور تجربه کرد.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۴۳۶
وضعیت بد یاران عبادی‌پور در لیگ روسیه
در جریان هفته پنجم لیگ والیبال روسیه، تیم والیبال اورال اوفا به مصاف کراسنویارسک رفت که این بازی با شکست ۳ بر ۱ اورال اوفا همراه بود. این بازی در چهارست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۱۶ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۳۴ بر ۳۶ به سود حریف اورال اوفا به پایان رسید.
میلاد عبادی پور ملی پوش والیبال ایران که در سال جاری برای اورال اوفا بازی می‌کند تیمش در شرایط خوبی قرار ندارد چرا که در پنج بازی به ۴ شکست و تنها یک برد رسیده است.
در هفته پنجم سری آ ایتالیا، لوبه توانست کاتانیا را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر۱۹ و ۲۵ بر ۱۶) شکست دهد.  محمدجواد معنوی‌نژاد، بازیکن ایرانی تیم والیبال کاتانیا در این بازی به دلیل مصدومیت غیبت داشت.
همچنین در جریان هفته هفتم لیگ والیبال ترکیه، آلانیا اسپور موفق شد تورشاد را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر شکست دهد. این رقابت در سه ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ به سود آلانیا به اتمام رسید. بردیا سعادت بازیکن آلانیا اسپور در این بازی درخشید و موفق شد ۱۹ امتیاز برای تیمش به دست بیاورد. بازیکن ایران ۱۶ امتیاز از حمله، یک امتیاز از دفاع و ۲ امتیاز از سرویس برای تیمش پوئن کسب کرد.
در دیگر دیدارهای مهم هفته هفتم لیگ والیبال ترکیه، فنرباغچه به مصاف زراعت بانک رفت و توانست به پیروزی شیرین ۳ بر ۲ دست یابد. این بازی در پنج ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۰، ۱۸ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۳ به سود فنرباغچه به پایان یافت. مهدی جلوه بازیکن ایرانی فنرباغچه در این مسابقه ۸ امتیاز برای تیمش کسب کرد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین