تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵
plusresetminus
حزب الله:مالک باشگاه اینترمیامی پیوستن لیونل مسی به این تیم را همچون یک هدیه بزرگ برای آمریکا دانست.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۴۳۵
بکام: مسی را به آمریکا هدیه دادم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،لیونل مسی بعد از جدایی از پاری سن ژرمن تصمیم گرفت که راهی فوتبال آمریکا شود.
مسی پیشنهادهای نجومی از لیگ عربستان داشت و الهلال حاضر بود که بالاترین رقم و دستمزد تاریخ را به او بدهد اما این بازیکن آرژانتینی باوجود رقم بسیار پایین تر اینترمیامی تصمیم گرفت که راهی این تیم شود.
دیوید بکام، مالک انگلیسی باشگاه اینترمیامی که بیشترین نقش را در جذب مسی داشت بار دیگر به جذب این بازیکن واکنش نشان داد.
او گفت: اگر کسی سال قبل به من می گفت که مسی راهی اینترمیامی می شود من باور نمی کردم. به عنوان مالک باشگاه اینترمیامی از حضور بهترین بازیکن فوتبال جهان در تیمم افتخار می کنم. به خوبی می دانستیم که آمدن مسی تنها به سود میامی نیست بلکه یک هدیه به آمریکا و لیگ این کشور است.
بکام که در سال ۲۰۱۳ از فوتبال خداحافظی کرد، ادامه داد: مسی کسی است که قوانین فوتبال را تغییر داد و یک الهام گر بزرگ برای نسلی کامل از بازیکنان است و به همین خاطر پیوستن او به اینترمیامی یک دستاورد بزرگ بود. بدون شک با مسی جام می خواهیم و به دنبال تبدیل شدن به بهترین تیم هستیم. البته یکی از دلایل بزرگ جذب این بازیکن الهام بخشیدن به بازیکنان جوان در آمریکا است.
بکام درباره شانس انگلیس برای قهرمانی در یورو ۲۰۲۴ هم گفت:  من به تیم کنونی انگلیس و البته سرمربی آن ایمان دارم. ما در یوروی قبلی هم تا آستانه قهرمانی پیش رفتیم اما متاسفانه در نهایت برابر ایتالیا شکست خوردیم. به نظرم انگلیس شانس زیادی برای قهرمانی در یورو ۲۰۲۴ دارد. با بازیکنان جوان و بااستعدادی مثل پالمر و بلینگام و کاپیتانی مثل هری کین می توانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین