تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
plusresetminus
حزب الله:مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: دولت شبانه روز در تلاش است تا زیرساخت‌های لازم برای عرضه بدون واسطه تولیدات فعالان مشاغل خانگی به ویژه زنان سرپرست خانوار را فراهم کند تا از این طریق به بهبود وضعیت معیشتی آنها کمک کند.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۳۹۵
افتتاح دومین دوره بازارچه برکت در پارک نبوت کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، عبدالله دارایی روز چهارشنبه ۲۴ آبان در مراسم افتتاح دومین بازارچه برکت استان در پارک نبوت کرج اظهار کرد: این رویدادها کاملا مردمی است و دستگاه‌های اجرایی صرفا زمینه ساز برگزاری آنها هستند.
وی ادامه داد: بازارچه برکت به دنبال تکمیل زنجیره تولید تا فروش است و شرایطی فراهم می‌کند که غرفه داران تولیدات خود را بدون واسطه به فروش برسانند.
وی ابراز کرد: این بازارچه‌ها بخشی از نیاز مردم به تولیدات مختلف را با قیمت مناسب فراهم می‌کنند و پیش از این نیز البرز تجربه برپایی بازارچه‌هایی از این دست را داشته است.
افتتاح دومین دوره بازارچه برکت در پارک نبوت کرج
وی افزود: سعی داریم برای برپایی چنین بازارچه‌هایی از ظرفیت مکان‌های دیگر هم بهره بگیریم و در این خصوص به دنبال انعقاد تفاهمنامه با مدیریت شهری کرج هستیم.
دارایی توضیح داد: دولت شبانه روز در تلاش است تا زیرساخت‌های لازم برای عرضه بدون واسطه تولیدات فعالان مشاغل خانگی به ویژه زنان سرپرست خانوار را فراهم تا از این طریق به بهبود وضعیت معیشتی آنها کمک کند.
این مسئول اضافه کرد: از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۲ هزار مجوز مشاغل خانگی در کشور صادر شده در صورتی که در مدت مشابه سال گذشته تعداد مجوزهای صادر شده ۷ هزار مورد بود.
وی گفت: این نشان می‌دهد هم مردم نیاز برای فعالیت در این حوزه را احساس کرده‌اند و هم دولت به طور جدی به دنبال ایجاد فضای مناسب برای کمک به مردم جهت راه اندازی کسب و کار در این حوزه است.
 مدیرکل،کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: از ابتدای سال تا کنون ۱۱۷ میلیارد تومان تسهیلات در استان البرز به فعالان حوزه مشاغل خانگی پرداخت شده است.
افتتاح دومین دوره بازارچه برکت در پارک نبوت کرج
وی ابراز کرد: البرز شرایط مناسبی برای توسعه مشاغل خانگی دارد و از چنین بازارچه‌هایی می‌توان به عنوان الگو برای استان‌های دیگر بهره برد.
وی افزود: خوشبختانه با تلاش جهاد دانشگاهی البرز مرکز ساماندهی مشاغل خانگی استان راه اندازی شده و امروز هر کسی به کسب اطلاعات و دریافت مجوز در این حوزه نیاز داشته باشد می‌تواند به این مرکز مراجعه کند.
گفتنی است  دومین دوره بازارچه برکت تا پایان دی ماه برپا خواهد بود.
افتتاح دومین دوره بازارچه برکت در پارک نبوت کرج
افتتاح دومین دوره بازارچه برکت در پارک نبوت کرج
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین