تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
plusresetminus
حزب الله: فروش انواع محصولات زامیاد (وانت نیسان تک سوز،‌پادرا پلاس انژکتوری و وانت نیسان دوگانه سوز )‌ در 3 قالب فروش اعتباری،‌نقدی و پیش فروش آغاز شده است.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۳۶۶
فروش فوری و اعتباری انواع خودروی وانت نیسان تک سوز/ پیش فروش وانت نیسان دوگانه سوز/ فروش فوری پادرا پلاس انژکتوری
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، شرکت زامیاد با هدف توسعه ناوگان حمل و نقل سبک کشور فروش متنوع خود را در قالب‌های فروش اعتباری، نقدی و پیش فروش آغاز کرده است و متقاضیان محصولات زامیاد تا تکمیل ظرفیت، برای ثبت‌نام خودروهای وانت نیسان تک سوز،‌پادرا پلاس انژکتوری و وانت نیسان دوگانه سوز مهلت دارند.
بر این اساس در طرح فروش فوری اعتباری انواع خودروی وانت نیسان تک سوز  که زمان تحویل آن 30 روزه است، وام 220 میلیون تومانی (نرخ سود 23 درصد و بازپرداخت 24 ماه) اختصاص پیدا می‌کند. همچنین متقاضیان می‌توانند در طرح فروش فوری نقدی انواع وانت نیسان تک سوز با زمان تحویل 30روز،‌همراه با بیمه بدنه رایگان و سرویس های ادواری 10 هزار و 15 هزار کیلومتر، مشارکت کنند. 
فروش فوری نقدی خودروی پادرا پلاس انژکتوری با زمان تحویل 45 روزه هم از دیگر طرح‌های فروش شرکت زامیاد است. در این میان برای رفاه حال متقاضیان پیش فروش خودروی وانت نیسان دوگانه سوز با موعد تحویل بهمن ماه سال جاری با سود مشارکت 11 درصد، لحاظ شده است. همچنین امکان ثبت نام برای متقاضیان فروش فوری خودروی وانت نیسان دوگانه سوز با موعد تحویل 45 روز هم فراهم شده است. 
بر این اساس متقاضیان می توانند از طریق نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا و سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com  فرایند ثبت‌نام را انجام دهند.
منبع : سایپانیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین