تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵
plusresetminus
حزب الله: نحوه آموزش دانش‌آموزان زمانی که مدارس به دلیل آلودگی و برودت هوا، غیر مجازی می‌شود، طی بخشنامه‌ای توسط وزارت آموزش و پرورش به استان‌های سراسر کشور اعلام شد.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۳۶۰
نحوه«آموزش مجازی» دانش‌آموزان بدنبال تعطیلات ناشی از آلودگی و برودت هوا
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،در بخشی از این بخشنامه آمده است: تجارب زیسته نظام آموزشی در مدیریت و راهبری آموزش در دوره شیوع بیماری کرونا، تعطیلات ناشی از برودت و آلودگی هوا در سال‌های اخیر، رشد فناوری‌های نوین و توسعه آموزش الکترونیک و ارتقای دانش تجربه و مهارت معلمان، مدیران و کارشناسان برای بهره‌برداری مطلوب از آن و بهبود تعامل خانواده و مدرسه، توانایی و قابلیت مدرسه و ادارات آموزش پرورش برای مدیریت رویدادها و پدیده‌های غیر مترقبه افزایش داده و شعار محوری آموزش تعطیل نمی‌شود را به باوری قابل تحقق تبدیل کرده است.
گفتنی است، در این اطلاعیه، ضمن دستوراتی در خصوص مسایل اداری، بر ضرورت نصب آخرین نسخه پیام رسان شاد تاکید شده است.
همچنین طبق این بخشنامه، زمانی که کلاس‌های درس به دلیل آلودگی و برودت هوا غیرحضوری می‌شود، مدارس برقرار هستند و مدیران و عوامل اجرایی حسب ضرورت و تشخیص مدیر، با حضور در محل کار، فرایند آموزش مجازی به دانش آموزان را ارزیابی و پایش خواهند کرد.
 همچنین مدیران  باید، امکانات آموزش مجازی مدرسه را در اختیار آن دسته از همکارانی که در منزل به شاد یا اینترنت دسترسی ندارند، قرار دهند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین