تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۹
plusresetminus
حزب الله:رادیوی ارتش رژیم صهیونیستی پس از یورش امروز این رژیم به بیمارستان الشفاء فاش کرد که اطلاعاتی مبنی بر وجود اسیران صهیونیست در این بیمارستان وجود ندارد.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۳۵۳
دروغ بزرگ اسرائیل برملا شد/ هیچ یک از اسیران صهیونیست در بیمارستان الشفاء نیستند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رسانه‌های رژیم صهیونیستی از جمله شبکه سیزدهم و رادیوی ارتش این رژیم اعلام کردند که اطلاعاتی مبنی بر وجود اسیران صهیونیست در بیمارستان الشفاء وجود ندارد و عملیات جستجو ادامه دارد.
خبرنگار شبکه تلویزیونی العربی نیز از تل آویو گزارش داد که این اتفاق بزرگترین شکست اطلاعاتی رژیم اسرائیل از زمان آغاز جنگ علیه غزه است.
وی افزود: اسرائیل از آغاز این جنگ این گونه ترویج می‌کند که رهبران جنبش حماس در داخل بیمارستان الشفاء زیر بیمارستان هستند. اسرائیلی‌ها همچنین ترویج می‌کردند که اسیران صهیونیست در نوار غزه در بیمارستان الشفاء هستند. آخرین بار یک مسئول اسرائیلی دو روز پیش در گفتگو با روزنامه وال استریت ژورنال مدعی شد که اسیران صهیونیست در نوار غزه ممکن است در این بیمارستان باشند، اما اکنون به وضوح رسانه‌های اسرائیلی به نقل از منابع خود در داخل ارتش اسرائیل می‌گویند که هیچ نشانه‌ای مبنی بر وجود اسیران صهیونیست در داخل این بیمارستان وجود ندارد.
این خبرنگار ادامه داد: عملیات جستجو در بیمارستان ادامه دارد و تا این لحظه، اعلام نشده که هیچ گونه تونلی در بیمارستان پیدا شده است. فقط خبرنگاران اسرائیلی ادعا کرده اند که در داخل بیمارستان سلاح پیدا شده، اما ماهیت این سلاح مشخص نیست که آیا سلاح فردی بوده که معمولا نیرو‌های نگهبانی بیمارستان نظیر سایر بیمارستان‌های جهان از آن برای حفاظت استفاده می‌کنند.
وی افزود: شبکه تونل‌های گسترده‌ای که ارتش اسرائیل از آن حرف می‌زد، دستکم تا الان پیدا نشده است. ما از بزرگترین شکست اطلاعاتی اسرائیل از آغاز این جنگ صحبت می‌کنیم.
خبرنگار العربی درباره واکنش رسانه‌های صهیونیست به این اتفاق گفت: رسانه‌های اسرائیلی شوکه شده اند. رسانه‌ها و اسرائیلی‌ها فکر می‌کردند که وقتی به بیمارستان الشفاء یورش ببرند، اسیران صهیونیست را خواهند یافت.
وی اضافه کرد: هیچ گونه درگیری در داخل بیمارستان روی نداده و اساسا نیرو‌های حماس در داخل بیمارستان نبوده اند و خود اسرائیلی‌ها هم این را به طور تلویجی تایید کرده اند، زیرا رادیو و تلویزیون اسرائیل گفته که در جریان یورش به بیمارستان هیچ یک از نظامیان اسرائیلی زخمی نشده است.
این خبرنگار گفت: اسرائیلی‌ها سال‌ها ادعا می‌کردند که بیمارستان الشفاء یک مقر فرماندهی نظامی گردان‌های القسام است. همه ادعا‌های اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها نادرست از کار درآمده است.
آمریکایی‌ها شب گذشته برای اولین بار از وجود نیرو‌های فلسطینی یا تونل در زیر بیمارستان سخن گفته بودند. تا این لحظه اسیر صهیونیست یا تونلی در زیر بیمارستان پیدا نکرده اند.
 تانک‌ها و خودرو‌های نظامی رژیم صهیونیستی صبح امروز در تجاوزی آشکار به مجتمع پزشکی الشفاء غزه یورش برده و در محوطه این بیمارستان اقدام به تیراندازی‌های گسترده‌کردند.ده‌ها نظامی صهیونیست با تجهیزات جنگی وارد بخش اورژانس بیمارستان الشفاء شده و اقدام به شکستن در‌های اتاق بیماران و مجروحان کردند.نظامیان اشغالگر همچنین به بخش غربی بیمارستان الشفاء حمله‌ور شده و در‌ها و دیوار‌های این قسمت از این مجتمع درمانی را منفجر کردند.
بیمارستان الشفاء غزه از شنبه گذشته به محاصره نظامیان رژیم صهیونیستی درآمد بود؛ نظامیان صهیونیست امروز در اقدامی ضدانسانی حتی بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان را با بمب هدف قرار دادند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین