تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان بسیج گفت:‌ امروز شاهد هستیم امنیت مردم پایه در کشور محقق شده است و همین امر موجب شده کشور ما به مرحله بازدارندگی برسد.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۳۴۷
سردار سلیمانی: بازدارندگی دفاعی حاصل راهبرد امنیت مردم پایه است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج صبح امروز در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج طی سخنانی با اشاره به شرایط غزه اظهار داشت: امسال در حالی که مردم مظلوم فلسطین پس از عملیات بسیار پیچیده طوفان الاقصی و شکست رژیم صهیونیستی در حال تلاش برای احقاق حقوق خود هستند، وارد هفته بسیج می‌شویم.
سردار سلیمانی به جنایات صهیونیستها اشاره و تصریح کرد: این جنایتکاران، بیماران و حتی نوزادان نارس را داخل بیمارستان‌ها به شهادت رساندند و این‌گونه وحشیگری‌ها فقط در کارنامه رژیم صهیونیستی مشاهده می‌شود.
رئیس سازمان بسیج ادامه داد: آمریکایی‌ها با تمامی ظرفیت و توان کنار رژیم غاصب صهیونیستی قرار گرفتند و با امکانات فراوان، آتش گسترده‌ای را بر سر زنان و کودکان غزه ریختند و هزاران نفر را شهید کردند.
وی با اشاره به حمایت مردم آزاده جهان و ملت‌های مسلمان در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: شنبه هفته بعد در حمایت از کودکان مظلوم غزه تجمع و راهپیمایی بزرگی در کشور برگزار خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس ملت ایران فرزندان خود را به جبهه‌ها اعزام کرد و تحت رهبری امام راحل دفاع مردمی را شکل داد، افزود: از درون این قدرت مردمی، قدرتی تولید و موجب شد کشور ما به مرحله بازدارندگی برسد و این موجب شده ما امن‌ترین و با ثبات‌ترین کشور در دنیا شناخته می‌شویم و امروز شاهد هستیم امنیت مردم پایه در کشور محقق شده است و در گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی رهبر انقلاب به عنوان چشم انداز راهبردی ترسیم شده ملت ایران با تکیه بر همین تجربه به پیش خواهد رفت.
سردار سلیمانی ادامه داد: ملت بزرگ ایران توانسته میهن عزیز اسلامی را از گزند دشمنان مصون بدارد و ما در بستری از آرامش شاهد خواهیم بود که ملت ایران اهداف خود در گام دوم را محقق خواهد کرد.
رئیس سازمان بسیج ادامه داد: بسیج به عنوان بزرگترین تشکیلات مردمی جهان رسالت بسیار سنگینی به دوش دارد، هم باید بتواند در تحقق اهداف راهبردی ملت ایران پیش‌برنده باشد و هم باید بتواند برای پیش برندگی تمام اقشار ملت ایران به سمت اهداف راهبردی هماهنگی و هم افزایی ایجاد کند. بر این اساس برنامه‌های هفته بسیج هم با همین رویکرد تدارک دیده شده است.
وی گفت: این برنامه‌ها بر اساس سه رویکرد جهاد خدمت، جهاد امید آفرینی و جهاد تبیین تدوین شده است و این برنامه‌ها با کلیدواژه «بسیج امید ملت ایران» رقم خواهد خورد. اولین برنامه هفته بسیج در 28 آبان با عنوان تجدید میثاق با آرمانهای امام و شهدا در حرم امام برگزار خواهد شد.
سردار سلیمانی تصریح کرد:‌ در این روز همچنین برنامه جشنواره رسانه‌ای بسیج و نیروهای نقش آفرین داخلی و خارجی در این عرصه را در شهر رشت برگزار می‌کنیم و دیگر برنامه ما هم برگزاری مسابقات قرآنی بسیج خواهد بود.
سردار سلیمانی عنوان کرد: در هفته بسیج آغاز عملیات فرهنگی مشق افتخار در پایگاه‌های سراسر کشور با محوریت تهران را خواهیم داشت و در ادامه شب شعر آیینی و حماسی فاطمی را در 5 آذر خواهیم داشت. افتتاحیه جشنواره تئاتر سردار آسمانی در تهران و اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی با حضور چهره‌های شاخص ملی در یزد توسط بسیج هنرمندان برگزار خواهد شد و گردهمایی پهلوانان ایران زمین در شهرستان‌ها توسط بسیج ورزشکاران نیز از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است.
وی تصریح کرد: همچنین رزمایش گشت‌های رضویون و امنیت محله محور بسیج در سراسر کشور برگزار خواهد شد و در 8 آذرماه اجلاسیه زنان شهید اهل سنت در استان گلستان و افتتاحیه پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در شیراز را خواهیم داشت.
رئیس سازمان بسیج اظهار داشت: علاوه بر این جشنواره مالک اشتر برای تقدیر از موفق‌ترین رده‌های بسیج سراسر کشور در روز 4 آذرماه برگزار خواهد شد. جشنواره ملی کارگران بسیجی و همچنین اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به مجموعه‌هایی که در این عرصه موفق‌تر بوده‌اند در استان یزد از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است.
وی گفت: بسیج یک مجموعه مردمی است و ما هم خدمتگزاران این مجموعه هستیم و انشاالله مردم با حضورشان در برنامه‌های هفته بسیج مقوم این برنامه‌ها خواهند بود.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین