تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳
plusresetminus
حزب الله: شهردار کرج گفت: رفع مغایرت‌های طرح جامع کرج به زودی ابلاغ می‌شود.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۳۳۹
رفع مغایرت‌های اساسی طرح جامع کرج اعلام شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مهرداد کیانی اظهار کرد: در روند تهیه طرح تفصیلی کرج برخی مغایرت‌های اساسی از جمله تغییر محدوده وحریم شهر، انتزاع فردیس، تغییر مرز کرج به واسطه عبور بزرگراه شمالی، الحاق روستای محمود آباد و تغییرات محدوده شهری به واسطه افزایش جمعیت شناسایی شد.
وی ادامه داد: در مراحل اولیه تهیه طرح تفصیلی آتی کرج، بنا شد این مغایرت‌ها رفع و در قالب طرحی توجیهی در اختیار شورای عالی شهرسازی و معماری قرار بگیرد و به عنوان سندی مجزا به تصویب برسد.
شهردار کرج ابراز کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته در اواخر مهر ماه شاهد تصویب رفع مغایرت‌های اساسی طرح جامع کرج توسط شورای عالی شهرسازی و معماری بودیم.
کیانی با بیان اینکه رفع این مغایرت‌ها با برگزاری چندین جلسه کمیته فنی و بررسی کارشناسی به تصویب رسید، گفت: با این اتفاق بخش عمده‌ای از موانع موجود در مسیر تهیه و اجرای طرح تفصیلی آتی کرج رفع می شود.
این مسئول با اشاره به اینکه این مغایرت‌ها طی چند روز گذشته از طریق معاونت عمرانی استانداری البرز اعلام شد، توضیح داد: بعد از اعلام، باید منتظر ابلاغ مغایرت‌های طرح جامع کرج باشیم تا بتوانیم از آن به عنوان ملاک عمل در حوزه‌های مختلف شهرداری استفاده کنیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین