تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
plusresetminus
حزب الله: نیکبخت گفت: به صورت قانونی در هیچ مرجعی مجوز افزایش قیمت نان داده نشده است و دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان ندارد.
۰
کد مطلب : ۳۲۴۳۰۶
به هیچ مرجعی مجوز افزایش قیمت نان داده نشده است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدعلی نیکبخت وزیر جهادکشاورزی روز سه شنبه ۲۲ آبان در مرکز پاسخگویی ریاست جمهوری حضور یافت و بی واسطه با مردم به صورت تلفنی گفتگو کرد.
 
یکی از هموطنان که از یکی از روستا‌های توابع استان فارس تماس گرفته بود و مشکلاتی به دلیل تخریب دیواره‌های کانال انتقال آب برایشان ایجاد شده بود مطرح کرد و وزیر جهادکشاورزی قول پی‌گیری داد.
 
نیکبخت در همان لحظه با یکی از مسولان ذی ربط تماس گرفت و دستور پی‌گیری داد.
 
در ادامه یکی از کشاورزان شهرستان اسد آباد با وزیر جهاد کشاورزی گفتگو کرد و گلایه‌هایی در مورد قیمت گذاری و خرید محصولاتش را داشت که وزیر جهاد همان لحظه دستور خرید محصولات کشاورزی این فرد را داد.
 
وزیر جهاد کشاورزی در ادامه گفت: شاید تنها وزیری باشم که هر هفته روز‌های پنج شنبه با روسای سازمان‌ها تماس می‌گیرم و از وضعیت محصولات کشاورزی مطلع هستم. تا ۱۵ روز آینده صادرات سیب زمینی به عراق باز می‌شود.
 
 نیکبخت گفت: در شورای اقتصاد قیمت نان مطرح شد وزارت کشاورزی مسئول تولید و انبارداری آرد است نظارت بر قیمت‌ها برعهده شورای آرد و نان هر استان است به صورت قانونی در هیچ مرجعی مجوز افزایش قیمت نان داده نشده است و دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان ندارد.
 
وی افزود: سیب زمینی‌ها برداشت شده است و برای فصل زمستان به تدریج وارد بازار می‌شود و بخشی از آنان صادر می‌شود اگر کشاورزی سیب زمینی داشت و تمایل داشت سیب زمینی اش توسط وزارت جهاد خریداری می‌شود.
 
وزیر جهاد کشاورزی در مورد واردات محصولات کشاورزی به کشور نیز گفت: برای تامین نیاز داخل کشور تاجایی که مقدور باشد از تولید داخل استفاده می‌کنیم، واردات برای مواقعی است که امکان تولید داخل وجود ندارد.
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین