تاریخ انتشارشنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴
plusresetminus
حزب الله:کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از اواخر وقت امروز تا پایان هفته، در برخی از ساعت‌ها با وزش بادهای شمالی، خلیج فارس متلاطم است.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۸۸۶
خلیج فارس متلاطم می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،طلیعه محمدی  اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از اواخر وقت امروز تا پایان هفته، در برخی از ساعات با وزش بادهای شمالی خلیج فارس متلاطم است و پیش بینی می‌شود از اواخر وقت سه شنبه تا پایان روز جمعه بر شدت وزش این بادها افزوده شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: در ساعاتی از بعدازظهر امروز تا اوایل شب با رشد ابر در برخی نواحی شرقی و جنوبی استان، احتمال وقوع ناپایداری جوی به صورت رگبار پراکنده، رعدوبرق و وزش تند باد لحظه‌ای دور از انتظار نیست.
وی گفت: آسمان استان بوشهر در ساعت‌های آینده صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و در بعدازظهر تا اوایل شب در برخی نقاط جنوبی و شرقی استان افزایش ابر با احتمال وقوع ناپایداری موقت جوی و فردا در پاره‌ای از نقاط مه صبحگاهی خواهد بود.
محمدی تصریح کرد: جهت وزش باد متغیر، غالباً شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و در هنگام ناپایداری بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت و از امشب در فراساحل شمالی و مرکزی ۱۶ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.
وی بیان کرد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتی‌متر و از امشب در فراساحل شمالی و مرکزی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین