تاریخ انتشارشنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
plusresetminus
حزب الله: نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ ایمنی دغدغه اصلی شورای شهر است گفت: درخصوص بحث فرهنگ ایمنی و نهادینه کردن آن دغدغه‌های زیادی داریم و در این زمینه مشارکت مردمی می‌تواند کار را تسریع کند.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۸۷۷
نهادینه کردن فرهنگ ایمنی دغدغه اصلی شورای شهر است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مریم قهرمانی صارم؛ ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کلیه آتش نشانان خدوم و زحمتکش کشور بویژه آتش نشانان کلانشهر کرج، روز آتش نشانی و ایمنی را صمیمانه به این عزیزان تبریک و تهنیت گفته و آرزوی توفیق و سلامتی را برای کلیه آتش نشانان فداکار از خداوند متعال خواستار شد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: روز آتش‌نشان در امتداد هفته دفاع مقدس تجلی فداکاری، ایثار، عشق و جانفشانی در جنگ با بحران‌های مختلف و حوادث طبیعی از جمله آتش سوزی، ریزش آوار، زلزله، سیل، وجود خزندگان خطرناک در مناطق مسکونی است.
قهرمانی، آرامش شهروندان زمان وقوع حادثه را مدیون آمادگی و ایثار آتش نشانان دانست و گفت:خدمات این عزیزان مایه آسایش، آرامش و نجات مردم است که باید خدمات آنان همواره مورد توجه و تقدیر قراربگیرد.
رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر کرج بر تامین زیرساخت‌های ایمنی تاکید کرد و افزود: در مورد جان مردم و امنیت‌شان با هیچ کس تعارفی نخواهیم داشت.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج در ادامه رسیدگی به معیشت آتش‌نشانان را از دغدغه‌های آتش نشانی برشمرد و تصریح کرد: باید کاری کنیم که نیروهای آتش نشانی دغدغه معیشت نداشته باشند و از لحاظ مالی تا جایی که امکان دارد رفاه ان‌ها تامین گردد چرا که شغل سخت و پر استرسی دارند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین