تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۱
plusresetminus
حزب الله:محمدعلی گرایی که اولین نماینده کشتی فرنگی ایران بود در سالن اشتارک آره‌نا روی تشک رفت و در مصاف با حریف روس به پیروزی رسید.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۳۵۱
شکست محمدعلی گرایی در دور دوم/ برد میرزازاده و مهمدی مقابل حریفان
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت 10:30 صبح امروز (30 شهریور، به وقت محلی) در سالن اشتارک آره‌نای بلگراد آغاز شد.
این رقابت‌ها در روز اول با چهار وزن 55، 77، 82 و 130 کیلوگرم پیگیری می‌شود. پویا دادمرز، محمدعلی گرایی، علیرضا مُهمدی و امین میرزازاده نمایندگان ایران در این اوزان هستند.
وزن 77 کیلوگرم:
محمدعلی گرایی در مصاف با آدلت تیولیوبایف روس درحالیکه کشتی‌گیر برتر مسابقه بود دو صفر به پیروزی رسید. حریف بعدی او کوزاکا از ژاپن است.
وی در دور دوم کوزاکای ژاپنی را در پیش داشت که حریف بسیار سختی بود و پنج -پنج مغلوب شد.
وزن 130 کیلوگرم:
 امین میرزازاده در دور اول وزن 130 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان مقابل ادوارد سوقومونیان از برزیل با نتیجه 9 بر صفر به برتری رسید و راهی یک‌هشتم شد.
 
بعد از پیروزی 7بر 2 رضا کایالپ مقابل محمد از مصر، امین میرزازاده به مصاف ویشنویتسکی از اوکراین رفت و دو بر یک به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.
وزن 55 کیلوگرم:
پویا دادمرز در دور اول استراحت کرد.
وزن 82 کیلوگرم:
 علیرضا مُهمدی پس از استراحت در دور اول، در یک‌هشتم نهایی وزن 82 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان مقابل کوواسویچ از صربستان با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید و راهی یک‌چهارم شد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین