تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
plusresetminus
حزب الله: در جلسه‌ای که با حضور محمدرضا ناصرخاکی، معاون فنی و عمرانی، فرزین فرشاد، معاون حمل و نقل ترافیک، کارشناسان، مدیران و معاونین حوزه‌های فنی و عمرانی و حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج برگزار شد، طرح نهایی انحراف ترافیک پروژه فلکه اول رجایی شهر تصویب شد.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۳۴۵
طرح نهایی انحراف ترافیک پروژه فلکه اول رجایی شهر تصویب شد
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدرضا ناصر خاکی، معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در حاشیه این جلسه با اشاره به بررسی طرح‌های انحراف ترافیک پروژه فلکه اول رجایی شهر در جلسه گذشته که همزمان با آغاز تجهیز کارگاه پروژه فلکه اول رجایی شهر برگزار شده بود، گفت: طرح نهایی این مهم، تصویب شد.
وی با بیان اینکه طرح‌های عمرانی همسو با رفع نیازهای شهروندان در زمینه کاهش ترافیک شهری پیاده‌سازی می‌شوند، به محدوده طرح انحراف ترافیک پروژه فلکه اول رجایی شهر اشاره و عنوان کرد: با توجه به محدوده طرح، کاهش ترافیک از مهمترین اهداف اجرای آن است و با تحقق این مهم، شاهد کمترین مشکلات ترددی برای شهروندان هستیم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج اضافه کرد: کسب رضایت شهروندان از اصلی‌ترین سیاست‌های مجموعه مدیریت شهری است و این معاونت در تلاش است تا اجرای تقاطعات غیر همسطح و طرح‌های عمرانی، در تحقق این سیاست گام بردارد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین