تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۴
plusresetminus
مدیرکل مدیریت بحران گیلان خبر داد

رانش و قطع راه روستای لاسک/ آبگرفتگی در چند نقطه رشت

حزب الله:مدیرکل مدیریت بحران گیلان، از عادی شدن نسبی شرایط در مناطق سیل زده آستارا خبر داد و گفت: شبکه آب شهر آستارا تا ساعاتی دیگر برقرار می شود و برق همه مناطق در شهرستان آستارا وصل شده است؛ البته برخی خانوارهای روستایی برق ندارند که تا عصر برق آنها کاملا وصل می شود.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۱۵۰
رانش و قطع راه روستای لاسک/ آبگرفتگی در چند نقطه رشت
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،امیر مرادی از قطع بارندگی در آستارا و عادی شدن نسبی شرایط خبر داد و اظهار کرد: هم اکنون شاهد بارش ۱۳۴ میلیمتری در امامزاده اسحاق شهرستات شفت هستیم.
وی از رانش و قطع راه روستای لاسک و آبگرفتگی پل آبنمای روستای چوبر شهرستان شفت خبر داد و تصریح کرد: با حضور نیروهای راهداری، مشکل روستای لاسک حل و رفع انسداد شد.
مدیرکل مدیریت بحران گیلان همچنین از بارش ۱۲۴ میلیمتری در انزلی، بارش ۱۳۴ میلیمتری در شفت و ۸۰ میلیمتری در رشت و تالش و رضوانشهر خبر داد و گفت: رودخانه های فومن طغیان کرده است، اما وضعیت مناسب بوده و گزارشی از تخریب و رانش و انسداد راه نداریم.
مرادی، با بیان اینکه در شهر رشت شاهد چند نقطه آبگرفتگی بودیم، عنوان کرد: با حضور به موقع شهرداری و آتش نشانی مشکل برطرف شده و هم اکنون تردد عابران و خودروها امکان پذیر است.
مدیرکل مدیریت بحران گیلان با اشاره به حضور استاندار برای بازدید میدانی از مناطق سیل زده شهرستان آستارا، اضافه کرد: همه نیروهای راهداری، شهرداری، فرمانداری، سپاه، آتش نشانی، هلال احمر، مرزبانی و... برای عادی سازی شرایط در شهرستان آستارا در تلاشند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین