تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴
plusresetminus
رئیسی در دیدار هیئت امنای جامعه شیعیان آمریکا مطرح کرد؛

اعلام آمادگی دولت برای افزایش همکاری‌ها با سازمان شیعیان آمریکا

حزب الله: جمعی از اعضای هیئت امنای جامعه شیعیان آمریکا با حضور در هتل محل اقامت رئیس جمهوری اسلامی ایران، با رئیسی دیدار و گفت‌وگو کردند.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۱۰۵
اعلام آمادگی دولت برای افزایش همکاری‌ها با سازمان شیعیان آمریکا
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سید ابراهیم رئیسی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع نمایندگان جامعه شیعیان آمریکا، گزارش فعالیت‌ها و اقدامات این سازمان برای گسترش فرهنگ اهل بیت علیهم السلام را قابل تقدیر دانست و بر ضرورت انسجام اعضای سازمان شیعیان آمریکا در جهت توسعه این فرهنگ تاکید کرد.
وی با اشاره به آیات نورانی کلام الله مجید مبنی بر برتری نیروهای کیفی بر نیروهای کمی تصریح کرد: در طول تاریخ مردان و زنان اثرگذار با کثرت جمعیت اثرگذاری نکرده‌اند، بلکه با اراده قوی، حق‌طلبی و روحیه جهادی توانسته‌اند اسلام را پیش ببرند.
وی ارتباط با مریدان مکتب اهل بیت (ع)، چه در داخل و چه در خارج از آمریکا از سوی این سازمان را در افزایش کارآمدی آن بسیار موثر دانست و ضمن اعلام آمادگی دولت جمهوری اسلامی ایران برای افزایش همکاری‌ها با سازمان شیعیان آمریکا، به‌ویژه در حوزه‌های اجتماعی، پزشکی، بهداشتی و فرهنگی از هئیت امنای آن خواست با برنامه‌ریزی دقیق، هم همبستگی و انسجام در میان جامعه مسلمان آمریکا را رقم بزنند و هم با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوب ایران، سطح کیفی اقدامات و خدمات خود را ارتقا دهند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین