تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲
plusresetminus
حزب الله:رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: برای فروش و توزیع دارو از طریق فضای مجازی باید پیش‌نیازهای لازم و زیرساخت‌های ضروری فراهم شوند.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۰۹۹
اقدام درست ملغی‌شدن مصوبه فروش آنلاین دارو، مخالفت با فروش مجازی دارو نیست
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،آرش محبوبی، رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: ملغی شدن مصوبه توزیع دارو از طریق سکوهای اینترنتی بدون نظارت پزشک و داروساز، اقدامی مناسب در راستای حفظ سلامتی مردم  از طریق داروهای مصرفی است.
او گفت: ما مخالف فروش و توزیع دارو از طریق فضای مجازی با نظارت دکتر داروساز نیستیم؛ اما باید پیش‌نیازهای لازم و زیرساخت‌های ضروری این امر در کشور فراهم شوند.
محبوبی بیان کرد: نباید به افرادی که سابقه خوبی ندارند، اجازه ورود به حوزه عرضه و توزیع دارو و کالاهای سلامت محور داده شود.
رئیس انجمن داروسازان تهران ادامه داد: فروش و عرضه کالاهای سلامت‌محور و به خصوص داروها باید تحت نظارت پزشک و داروساز انجام شود؛ در غیر این صورت سلامت مردم در معرض خطر قرار می‌گیرد.
محبوبی گفت: عرضه و فروش دارو در فضای مجازی بدون نظارت پزشک و دکتر داروساز می تواند زمینه را برای فروش داروهای قاچاق و بی‌کیفیت و بعضا غیرقانونی فراهم کند و سلامتی مردم را در معرض خطر خواهد انداخت.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین