تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰
plusresetminus
حزب الله:شهردار کرج با خطاب قرار دادن مدیران مناطق و روسای سازمان‌ها گفت: مدیریت شهری پشت میزنشینی را تاب نمی‌آورد. مدیران و روسا باید پیوسته و به صورت شبانه‌روزی در حوزه‌های تحت مدیریت خویش حضور داشته باشند.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۰۴۰
میزها را رها کنید/ مدیریت شهری امری شبانه‌روزی‌ست
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهرداد کیانی با بیان اینکه ژست مدیریتی معطوف به دیر سر کار آمدن نیست، بلکه باید در هر شرایطی و در هر ساعتی از شبانه‌روز علاوه بر اشراف و آگاهی به مسائل حوزه تحت اختیار، مهیای انجام کار باشیم، تاکید کرد:در ساعاتی از شب با خاموشی برخی نقاط شهر مواجه هستیم که این امر زمینه هر گونه بزه و مشکلی را در شهر فراهم می‌کند. چرا مدیران این نقاط را شناسایی و معرفی نمی‌کنند؟  
وی تصریح کرد: کافی‌ست با گشت زنی کوتاهی در ساعات شب این قسمت‌ها مشخص شوند تا با رفع مشکل، شرایط آسایش و امنیت جانی و روانی همشهریان را به ارمغان بیاوریم.  
شهردار کرج افزود: مشکلاتی از قبیل نظافت و خدمات شهری نیز با رصد پیوسته مدیران قابل پیگیری و رفع خواهد بود.  
کیانی با اذعان بر اینکه عنوان "مدیریت" یا "ریاست" نباید ما را به اشتباه بیانداز، خطاب به مدیران تاکید کرد: ما خدمتگزاران مردم هستیم و اینک که در جایگاه حساسی قرار گرفته‌ایم  موظفیم آرامش و آسایش را حتی به قیمت سلب آرامش برای خودمان، برای همشهریان فراهم کنیم.  
این مسئول همچنین از مدیران و روسای تحت امر خویش خواست پیوسته نسبت به اجرای امور و جلب رضایت ارباب رجوعان بکوشند و اجازه ندهند کسی با نارضایتی از مجموعه خارج شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین