تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
plusresetminus
حزب الله: رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج از تصویب اجرای پروژه زیرگذر فلکه اول رجایی شهر در کمیسیون ماده ۷ خبر داد.
۰
کد مطلب : ۳۱۹۹۴۸
اجرای پروژه زیرگذر فلکه اول رجایی شهر در کمیسیون ماده ۷ مصوب شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی ذبیحی در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر و شهردار کرج از پروژه های در دست اقدام شهرداری با اشاره به اینکه در پروژه های عمرانی در حال اجرا، بحث حفظ و گسترش فضای سبز اهمیت به سزایی دارد، اظهارداشت:در کمیسیون ماده ۷ تمام تلاش بر این است که در فرایند اجرای پروژه‌های عمرانی تا حد امکان از قطع درختان خودداری شود و اگر قرار است درختی جمع آوری شود هم به مکان دیگری انتقال یابد.
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر کرج تصریح کرد: در چند روز گذشته موضوع دو پروژه زیرگذر فلکه اول رجایی شهر و تقاطع غیر همسطح میدان جمهوری در کمیسیون ماده ۷ مطرح که پروژه اول مصوب شد و منتظر ارسال پروژه دوم هستیم.
وی با اشاره به تلاش برای شناسنامه دار کردن درختان کهنسال افزود: سازمان سیما منظر روی این درختان به ویژه اصله‌هایی که در املاک شخصی قرار دارند حساسیت ویژه ای دارد و هر پرونده‌ای که به کمیسیون ماده ۷ ارجاع داده می‌شود جوانب مختلف آن از جمله نحوه اجرای پروژه با تمرکز بر حفظ درختان بررسی می‌شود.
عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: تمام تلاش دوره ششم شورای شهر بر این است در اجرای هر پروژه از جمع آوری درختان کهنسال جلوگیری شود چون درختان سرمایه های طبیعی شهر هستند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین