تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱
plusresetminus
حزب الله:عمار ایزدیار در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر و شهردار کرج از پروژه های در دست اقدام شهرداری اظهارداشت: بازدید امروز از پروژه های عمرانی با چند هدف انجام شد یکی از مهمترین اهداف آن بحث تامین مالی و تامین نقدینگی این پروژه هاست.
۰
کد مطلب : ۳۱۹۹۴۷
برآوردهای لازم جهت اتمام پروژه های اولویت دار نیمه تمام شهر کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: بعضاً شاهد هستیم که قراردادها ظرفیت دارند اما در بودجه سال ۱۴۰۲ منابعی که پیش بینی کرده ایم بخشی در موضوع تعدیلات هزینه شده و میزان برآوردی که انجام شده برآورد دقیقی نبوده و تعدیلات پیش بینی نشده است.
ایزدیار اذعان کرد: در این راستا ضروری است تا در متمم بودجه این اصلاحیه ها درنظر گرفته شود تا شاهد تکمیل و بهره برداری از پروژه ها باشیم.
عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن تشریح پروژه های عمرانی بیان کرد: پروژه مصلی کرج نیاز به ۵۰ میلیارد تومان اعتبار دارد این پروژه با توجه به تعدیلاتی که دارد نیاز به ۳۵ میلیارد اعتبار و همچنین پروژه فرهنگسرای الغدیر نیاز به اعتبار متمم دارد که در ماه های آینده تعیین تکلیف می شود تا شاهد تکمیل و بهره برداری شویم.
ایزدیار یادآور شد: بیش از ۱۰ پروژه اولویت دار در سطح شهر در دست تکمیل است که شامل این موضوع می شود که مهمترین آنها توسط اعضای شورای شهر بازدید شد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین