تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
plusresetminus
حزب الله: شهردار کرج گفت: در آستانه ماه مهر و ایام بازگشایی مدارس، اقدامات مختلفی در مناطق ۱۰ گانه شهرداری به‌منظور رفاه حال دانش‌آموزان و والدین اجرا خواهد شد.
۰
کد مطلب : ۳۱۹۹۴۳
شهرداری کرج به استقبال از مهر می‌رود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مهرداد کیانی شهردار کرج با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که در آستانه بازگشایی مدارس هستیم، شهرداری کرج تمام همت خود را برای فراهم کردن فضایی سرزنده و باطراوت برای دانش‌آموزان به کار خواهد گرفت.
وی افزود: برای این که در آستانه ماه مهر حال و هوای شهر خصوصا مراکز آموزشی و مدارس عوض شود عملیات رنگ آمیزی دیوارهای مدارس توسط کارکنان خدوم شهرداری کرج در حال اجراست.
کیانی در ادامه گفت: طرح استقبال از مهر ویژه بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی با هدف پاکسازی محیط‌های اطراف این اماکن اجرا شده است. همچنین با هدف ایمن‌سازی، عملیات خط کشی بلوک‌های عابر پیاده و رنگ آمیزی سرعتکاه‌ها در معابر شهری اجرا می شود.
شهردار کرج تاکید کرد: در طرح استقبال از مهر بهسازی و زیباسازی محیط خارجی مدارس شامل رنگ آمیزی جداول، رنگ آمیزی نیمکت‌های فلزی حیاط، رنگ آمیزی نرده‌های راه پله ورودی و راه پله ساختمان و نصب پرچم ایران بر میل پرچم سکوی مدرسه صورت گرفته است.
این مسئول گفت: با برنامه‌ریزی مناسب، این طرح به‌منظور ارتقاء سطح خدمات، فضاسازی و آماده‌سازی هر چه‌بهتر مسیرهای منتهی به مراکز آموزشی و مدارس شهر کرج به‌صورت ویژه در حال اقدام است.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین