تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲
plusresetminus
رئیس‌جمهور در دیدار خانواده شهیدان امیراحمدی:

امروز کشور به برکت خون شهدا بیش از هر زمان دیگری امنیت دارد

حزب الله:رئیس‌جمهور گفت: امروز به برکت خون این شهدا کشورمان بیش از هر زمان دیگری امنیت دارد و همه ما وظیفه داریم نسبت به آرمان بلند این شهیدان وفادار بمانیم.
۰
کد مطلب : ۳۱۹۸۸۳
امروز کشور به برکت خون شهدا بیش از هر زمان دیگری امنیت دارد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز پنجشنبه و همزمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، با حضور در منزل شهیدان روح‌الله و سلمان امیر احمدی با مادر و دیگر اعضای خانواده این دو شهید امر به معروف و مدافع امنیت دیدار و گفت‌وگو کرد.
رئیس جمهور در این دیدار با اشاره به شکست مفتضحانه پروژه دشمنان برای به آشوب کشاندن کشور و متوقف ساختن پیشرفت‌های نظام و انقلاب اسلامی در جریان اغتشاشات سال گذشته گفت: امروز فضای کشور در همه عرصه‌ها فضای کار، تلاش، مجاهدت و پیشرفت بوده و دشمنی که با فتنه و آشوب به‌دنبال متوقف ساختن حرکت رو به پیشرفت کشور و انقلاب بود، در وضعیت ناامیدی و افول است.
رئیسی با اشاره به قساوت و بی‌رحمی دشمنان و برخی پادوهای آنان در به شهادت رساندن شهدای مدافع امنیت در اغتشاشات سال گذشته، تصریح کرد: امروز به برکت خون این شهدا کشورمان بیش از هر زمان دیگری امنیت دارد و همه ما وظیفه داریم نسبت به آرمان بلند این شهیدان وفادار بمانیم.
رئیس جمهور با بیان اینکه خانواده معظم شهدا پرچم‌های برافراشته ایثار و شهادت در سراسر کشور هستند، افزود: این پرچم‌ها همواره باید برافراشته نگه داشته شود تا همچنان یاد شهید و شهادت و ایثار و گذشت در کشور باقی بماند.
رئیسی با تاکید بر اینکه همه مدیران و مسئولان نیز باید بدانند که امنیت کشور و جایگاه امروز آنان مرهون خون شهدا و از خودگذشتگی آنهاست، افزود: ایستادگی و صلابت ملت ایران، به‌ویژه خانواده معظم شهدا، نوید دهنده آینده‌ای بسیار روشن برای انقلاب اسلامی است.
شهید سلمان امیر احمدی از شهدای مدافع امنیت است که در اغتشاشات سال گذشته در منطقه ۱۷ تهران به شهادت رسید.
فرزند دیگر این خانواده، شهید روح‌الله امیر احمدی نیز سال ۸۵ در راه امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسیده بود.
همچنین مرحوم حسینعلی امیر احمدی پدر شهیدان امیر احمدی نیز پس از یک‌بار جانبازی به دست منافقین و چندین بار مجروحیت در دفاع مقدس، در اسفند سال ۹۸ درگذشت.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین