تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷
plusresetminus
حزب الله: شهردار کرج، تاکید کرد: شهر کرج و شهرداری این کلانشهر در ایام اربعین حسینی درخشید و کارنامه بسیار مقبولی از خود به جای گذاشت.
۰
کد مطلب : ۳۱۹۸۱۸
تیم اعزامی کرج در اربعین حسینی درخشید/ تکریم ارباب رجوع خواست و تاکید قطعی ماست
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهرداد کیانی در جلسه شورای برنامه‌ریزی شهرداری کرج که عصر روز سه‌شنبه در سالن جلسات برگزار شد از تلاش و عملکرد همه عوامل و تیم‌های اعزامی به مرزهای مهران و خسروی و شهرهای کربلا و نجف تقدیر کرد.  
کیانی تصریح کرد: شکر خدا در همه بخش‌ها چه در مواکبی که در مرزهای ایران برپا شده بود، چه در زمینه حمل و نقل و خدمات رسانی بسیار شاخص و پررنگ عمل کردیم و حوزه‌ها و بخش‌های مختلف به نوعی و در مقاطع مختلف از این تلاش و اقدامات قدردانی کردند.  
وی در بخش دیگری از گفته‌های خود به نزدیک شدن اول مهرماه و آغاز سال تحصیلی اشاره و اذعان کرد: طرح استقبال از مهر بسیار مهم بوده و هر ساله اقدامات مربوط به آماده سازی محیط شهر برای بازگشایی مدارس باید بصورت مناسب انجام گیرد.  
کیانی تصریح کرد: اما این رویه نباید به روزمرگی تبدیل شود و ضروری است مدیران از کنار هیچ مسئله و کمبودی به سادگی عبور نکنند.  
وی، بر حضور میدانی مدیران و روسای سازمان‌ها در محیط کاری خود تاکید کرد و گفت: برخی از مشکلات به سادگی و با کمی پیاده روی مدیران در مناطق و حوزه‌های تحت عملکردشان، قابل رفع است اما متاسفانه این مسئله از سوی برخی مدیران مورد توجه قرار نمی گیرد و به نشستن پشت میزها قانع هستند. این رویه باید اصلاح شود.  
شهردار کرج همچنین خاموشی‌ برخی نقاط شهر که مورد تذکر و تاکید اعضای شورای شهر قرار دارد را نیز به واسطه بررسی مدیران در مناطق قابل رفع دانست.  
کیانی اظهار کرد: شما صرفا مدیران و روسای سازمان‌ها در ساعات روز نیستید و موظف هستید شب‌ها هم به حوزه‌های خود سر زده و مشکلات را رصد کنید.  
وی با بیان اینکه از تاکید بر تکریم ارباب رجوع خسته نشده و عقب نشینی نمی‌کنیم چرا که این امر وظیفه ماست،  خاطرنشان کرد: ارباب رجوع باید با رضایت از شهرداری خارج شود، کسی که برای گرفتن خدمتی به این مجموعه مراجعه می‌کند، باید با برخورد خوب و پاسخگویی شایسته از سوی مسئولان و پرسنل مواجه شود.  
شهردار کرج، همچنین در پیش بودن فصل بارش را مورد توجه قرار داد و افزود: برخی از آبگرفتگی‌های شهر ریشه عمرانی دارد که این موضوع باید هر چه سریعتر توسط مسئولان و عوامل حوزه مربوطه مرتفع شود.  
وی خاطرنشان کرد: در جلسات مکرر با مسئولان حوزه عمران و خدمات شهری بر شناسایی این نقاط و رفع سریع معضل تاکید شده که امیدواریم با تلاش این همکاران، شاهد آبگرفتگی معابر شهر نباشیم.  
کیانی همچنین از معاونت خدمات شهری و مسئولان این حوزه خواست در ایام تعطیلات که زباله بیشتری تولید می‌شود بر سرعت و کیفیت خدمات‌رسانی بویژه تخلیه سطل‌های مکانیزه بیافزایند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین