تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۲
plusresetminus
حزب الله:میر مصطفی جوادی پس از کسب مدال طلای مسابقات جهانی وزنه برداری گفت: برای موفقیت در المپیک تلاش می‌کنم.
۰
کد مطلب : ۳۱۹۸۰۲
کسب مدال طلای مسابقات وزنه‌برداری ریاض توسط ورزشکار کرجی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مصطفی جوادی ملی پوش البرزی وزنه برداری با درخشش در مسابقات قهرمانی جهان، موفق شد با مهار وزنه ۱۶۹ کیلوگرم در حرکت یک ضرب و ۲۱۵ کیلوگرم در حرکت دو ضرب، مدال طلای دو ضرب و مجموع را از آن خود کند.
نماینده البرزی کشورمان در دسته ۸۹ کیلوگرم که در نهایت شگفتی و به ویژه بعد از دریافت سه چراغ قرمز برای حرکت اول یک‌ضرب، به مدال زرین دوضرب و مجموع مسابقات جهانی در دست یافت، بعد از این موفقیت گفت: اصلا انتظار کسب مدال طلا نداشتم.
 دارنده مدال طلای مسابقات جهانی افزود: شاید نهایتا به گرفتن یک مدال برنز فکر می کردم ولی به هیچ وجه انتظار طلا نداشتم.
وی ادامه داد: دسته ۸۹ کیلوگرم دسته میان وزن و المپیکی است که اغلب رقبای من از جمله دو ورزشکار از چین، ایتالیا، ونزوئلا و مولداوی مدعی بودند.
جوادی تصریح کرد: وزنه بردارانی مثل سهراب مرادی و کیانوش رستمی هم رده لی دایان و تیان تائو بودند و کسانی هستند که رکوردهای جهانی به نام آنها ثبت شده است.
 وی در پایان گفت: خوشبختانه با کسب این مدال شانس من برای حضور در المپیک تا حد زیادی مسجل شده و قطعا برای موفقیت در المپیک تلاش می‌کنم.
رقابت گروه A دسته ۸۹ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی جهان ۲۰۲۳ عربستان برگزار شد و نماینده ایران در یک وزن المپیکی قهرمان جهان شد. مصطفی جوادی با رکورد ۱۶۹ یک‌ضرب، ۲۱۵ دوضرب و مجموع ۳۸۴ کیلوگرم قهرمان جهان شد و طلای دوضرب و مجموع را گرفت. او در یک‌ضرب ششم شد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین