تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۵
plusresetminus
حزب الله: معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: خوشبختانه گروه خودروسازی سایپا با برنامه تدوین شده موفق شد از ابتدای سال جاری تاکنون تولید خودروی شاهین را نسبت به مدت مشابه سال گذشته 96 درصد افزایش دهد.
۰
کد مطلب : ۳۱۹۷۸۴
خودروی شاهین مجهز به سيستم ESC به مشتریان تحویل می شود/ رشد 96 درصد تولید و  فاکتور خودروی شاهین درسال جاری نسبت به مدت مشابه
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حسین کاظمی طرقی با بیان مطلب فوق افزود: برنامه گروه سایپا حفظ این رکورد و تداوم افزایش تولید خودروی مذکور است و این درحالی است که به همین میزان فاکتور خودروهای مشتریان در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
  او تصریح کرد: در راستای رعایت استانداردهای الزامی، گروه خودروسازی سایپا، خودروهای شاهین را مجهز به سیستم ESC (سیستم کنترل پایداری الکترونیکی)  تولید و در حال حاضر تعهدات مشتریان با سیستم ESC بدون دریافت وجه بابت سيستم مذکور تحویل می شود.
کاظمی خاطرنشان کرد: هزینه سيستم مذکور از محل خسارت تاخیر در تحویل محاسبه خواهد شد.
او تصریح کرد: طی هفته جاری تاکنون تعداد 4200 دستگاه خودروی شاهین مجهز به سيستم ESC مطابق نوبت به نام مشتریان تخصیص و فاکتور شده است.
معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا افزود: افزایش تولید و فاکتور خودروی شاهین‌ درسال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته و روند روزانه فاکتور خودروهای مشتریان موید نادرستی خبر منتشر شده از سوی برخی افراد در رسانه ها و شبکه های اجتماعی است.
منبع : سایپا نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین