تاریخ انتشارشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸
plusresetminus
حزب الله:معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت: شهروندان تهرانی اگر از آزادراه خلیج فارس تردد کنند به هیچ عنوان محلی برای پارک خودروی آن‌ها نیست.
۰
کد مطلب : ۳۱۱۹۷۴
نحوه تردد شهروندان تهرانی در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) اعلام شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سرهنگ محمد رازقی گفت: شهروندان تهرانی که قصد شرکت در مراسم سی و چهارمین ارتحال امام خمینی (ره) را دارند و با خودروی شخصی می‌خواهند استفاده نمایند می‌بایست از جاده قدیم تردد و در این مراسم شرکت نمایند. 
وی افزود: تاکسی‌های ون برای تردد این عزیزان برای رسیدن تا نزدیکترین محل آماده شده است و تا حرم مطهر منتقل می‌نمایند. 
سرهنگ رازقی بیان داشت: شهوندان تهرانی اگر از آزادراه خلیج فارس تردد نمایند به هیچ عنوان محلی برای پارک خودروی ان‌ها نیست و می‌بایست از جاده قدیم قم تردد کرده و وارد قطعات بهشت زهرا شده و توسط تاکسی‌های وی پیش بینی شده به حرم مطهر انتقال یابند. 
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: پیش بینی می‌شود در این مراسم بیش از یک و نیم میلیون نفر زائر داشته باشیم و به تبع آن ناگزیریم این برنامه ریزی‌ها را داشته باشیم و برای هر گروهی که حضور می‌یباند محل مخصوص خود را در نظر بگیریم. 
وی گفت: برای کسانی که با موتورسیکلت تشریف می‌آورند نیز داخل بهشت زهرا جنب ایستگاه مترو محلی در نظر گرفته شده است و پارکینگ موتورسیکلت می‌باشد و موتورخود را به راحتی پارک کرده و در مراسم شرکت خواهند کرد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین