تاریخ انتشارشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
plusresetminus
حزب الله: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به حضور در جمع تشکل‌های دانش‌آموزی خراسان رضوی گفت: در این نشست پیشنهاد دادم سازمان دانش‌آموزی به نمایندگی از تشکل‌های دانش‌آموزی نقدهای وارد بر کتاب‌های درسی را با نظرخواهی از دانش‌آموزان کشور جمع‌آوری کنند و در جلسه‌ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک بگذارند.
۰
کد مطلب : ۳۱۱۹۳۸
جمع‌آوری نقدهای دانش‌آموزان بر کتاب‌های درسی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رضامراد صحرایی در صفحه‌ شخصی خود در ویراستی در این باره نوشت: روز پنج‌شنبه مهمان تشکل‌های دانش‌آموزی خراسان رضوی بودم، هر بار که با فرزندان عزیز ایران عزتمند گفت‌وگو می‌کنم بیش از پیش به آینده این کشور امیدوار می‌شوم.
وی افزود: یکی از ابتکارات آن‌ها این بود که همه تشکل‌ها با نام سردار شهیدسلیمانی و با عنوان قرارگاه شهید سلیمانی متحد شده بودند. فرزندان ما باید از نوجوانی تمرین یکی بودن کنند، با هر سلیقه‌ای یکصدا برای ایران.
وزیر آموزش و پرورش همچنین با اشاره به اینکه تریبون‌های آزاد دانش‌آموزی به فرزندان ما کمک خواهد کرد تا گفتمان‌سازی را از دوران مدرسه یاد بگیرند گفت: باید به ترویج این فرهنگ کمک کرد. باید اجازه داد این نسل نوجوان و ارزشمند در ساختن آینده خود موثر باشد.
صحرایی در ادامه نوشت: لذا در این نشست پیشنهاد دادم سازمان دانش‌آموزی به نمایندگی از تشکل‌های دانش‌آموزی نقدهای وارد بر کتاب‌های درسی را با نظرخواهی از دانش‌آموزان کشور جمع‌آوری کنند و در جلسه‌ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک بگذارند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین