تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹
plusresetminus
حزب الله: مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در بازدید از کارخانه بهپاک گفت: برای اولین بار در کشور، خط تولید محصولات جدید غذایی با استفاده از سویا تا مهر ماه امسال افتتاح خواهد شد.
۰
کد مطلب : ۳۱۱۲۱۱
مرادی در بازدید از کارخانه بهپاک خبر داد: برای اولین بار در کشور محصولات جدید غذایی با سویا تولید خواهد شد/طرح های توسعه در اولویت بررسی قرار دارد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله به نقل از روابط عمومی گروه توسعه ملی به نقل از روابط عمومی شرکت بهشهر مرادی پس از بازدید از کارخانه بهپاک در جلسه فنی این شرکت حاضر شد و گفت: شرکت بهپاک به سمت اجرای طرح های نوین حرکت کرده است.
وی با بیان اینکه طرح‌های توسعه‌ای بهپاک با اولویت بررسی خواهد شد ادامه داد: نقطه پایان در طرح‌های توسعه باید در همان نقطه شروع ارائه شود تا نقشه راه و اهداف طرح برای مجموعه از همان ابتدا مشخص شود.
مدیرعامل بهشهر با بیان اینکه طرح های توسعه ای بر اساس اولویت بندی، عملیاتی خواهد شد خطاب به مدیران شرکت بهپاک گفت: برای اجرای طرح های توسعه از ظرفیت های استانی استفاه کنید و ما نیز ظرفیت های ملی را برای کمک به اجرای طرح نوین به کار خواهیم بست.
وی با تاکید بر اینکه باید کارخانه خوراک دام بعد از اخذ مجور دامپزشکی افتتاح شود ادامه داد: زمین مناسب، نیروی انسانی متخصص و دانش کافی برای اجرای طرح های توسعه آماده است و با استفاده از ظرفیت های موجود در بهپاک و استان تولید خوراک دام برای تامین نیاز کشور ضروری است.
دکتر مرادی با تجلیل از نیروی انسانی شاغل در شرکت بهپاک گفت: اصلی ترین سرمایه بهپاک نیروی انسانی آن است که این نیروی انسانی کارآمد باید حفظ شود.
مدیرعامل شرکت توسعه بهشهر با اشاره به اینکه کارگروه تخصصی برندینگ و بازار در شرکت بهشهر تشکیل شده است ادامه داد: شرکت توسعه صنایع بهشهر فعالیت های تخصصی در حوزه تبلیغات را آغاز کرده و در این زمینه به شرکت های مجموعه کمک خواهد کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین