تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
plusresetminus
حزب الله: شهردار کرج گفت:‌ شخصیت های فرهنگی و هنری پشتوانه مدیریت شهری هستند و از دیدگاه آنان برای ارتقا زیرساخت‌های فرهنگی استفاده می‌شود.
۰
کد مطلب : ۳۱۰۸۹۱
شخصیت های فرهنگی و هنری پشتوانه مدیریت شهری هستند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مهرداد کیانی شهردار کرج صبح امروز با داود فتحعلی بیگی پیشکسوت سینما و تئاتر و از اساتید به نام هنرهای نمایشی دیدار و گفت و گو کرد.

کیانی در این دیدار که با حضور اعضای محترم شورای شهر کرج انجام شد با قدردانی از سال‌ها فعالیتِ این هنرمند ارزنده در عرصه هنر و با مؤثر خواندن فعالیت‌های هنری، اظهار کرد: نخبه‌های فرهنگی و هنری این مرز و بوم مورد اعتماد و احترام همه اقشار جامعه هستند.

وی بیان کرد: باید از ظرفیت نخبگان استفاده کرد و مجموعه مدیریت شهری نیز با آگاهی از این ظرفیتِ عظیم، برای تقویت زیرساخت‌های کلانشهر کرج سود خواهد برد.

شهردار کرج با بیان اینکه کلانشهر کرج هنرمندان متخصص و متعهد زیادی در دل خود دارد، یادآور شد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و با همکاری مستمر و دو سویه، از نظر نخبگان فرهنگی برای ارتقا شاخص‌های فرهنگی و اجرای برنامه‌های شاخص استفاده می‌شود.


شهردار کرج خاطرنشان کرد: قدردان داشته‌های مو سپید کرده‌های کلانشهر کرج هستیم و با همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر اتفاقات خوبی در این حوزه رخ خواهد داد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین