تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۲
plusresetminus
حزب الله:امداد خودرو سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی سال 1402، 80 هزار كیلومتر از محورهای مهم كشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می دهد.
۰
کد مطلب : ۳۰۷۲۲۷
حضور بیش از 3 هزار و 500 اکیپ امدادی فعال در سراسر ایران
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،کامبیز قلی زاده مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا با اعلام این خبر گفت: در این طرح كه از 24 اسفند ماه سال 1401 شروع و تا 14 فروردین ماه سال 1402 ادامه دارد تمامی جاده و محور های مهم كشور خصوصا مسیرهای منتهی به شهرهای زیارتی و سیاحتی تحت پوشش خدمات امدادگران، خدمت رسانان و تعمیرکاران شركت امدادخودروسایپا و نمایندگی های مجاز سایپا قرار می گیرد.
قلی زاده افزود: در طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا که امسال با تدبیر مدیران عامل شرکت های سایپا و ایران خودرو به صورت مشترک برگزار شد بیش از 3 هزار و 500  ناوگان امدادی دو شرکت به صورت كشیك و 32 پایگاه ثابت شبانه روزی در سراسر ایران پهناور فعالیت دارند.
او استفاده از ظرفیت های شبکه دو شرکت را ارزشمند دانست و گفت: با مطالعات گسترده ای كه برای تحلیل شبكه خدمات امدادی صورت گرفته چیدمان پایگاه های ثابت و سیار استقراری به نحوی است كه در كوتاه ترین زمان خدمات امدادی به امداد خواهان ارائه می شود.
مدیرعامل امداد خودرو سایپا گفت: تجربه ارائه 42 سال خدمات امدادی به ما کمک کرده است که جهت افزایش رضایت مشتریان و كاهش زمان انتظار دریافت خدمات امدادی به هموطنان موفقیت های بیشتری کسب کنیم؛ در این راستا آموزش های فنی گسترده به امدادگران، افزایش گروه های کنترل و نظارت، استاندارد سازی استقرار پایگاه های امدادی، استفاده از روش های نوین ارتباطی با مخاطب و نصب سیستم های هوشمند بر روی ناوگان خدمات امدادی با موفقیت انجام شده است.
قلی زاده به نظارت دقیق حضوری و سیستمی بر خدمات ارایه شده توسط ناوگان امدادخودرو در مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور و نمایندگی‌های مجاز اشاره کرد و گفت: این پایش‌ها که همواره انجام می شود در زمان  برگزاری طرح خدمات و امداد نوروزی به منظور رفاه حال هموطنان با دقتی مضاعف انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است، شماره سراسری 096550 و وب سایت www.emdadsaipa.ir  آماده ارائه خدمات خودرویی به مشتریان و هموطنان در هر ساعت از شبانه روز است. 
منبع : سایپا نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین