تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸
plusresetminus
حزب الله: رئیس پلیس آگاهی فراجا از تشدید اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با سرقت در نوروز خبر داد و گفت: در این ایام ماموران این پلیس در آماده باش صد درصدی هستند.
۰
کد مطلب : ۳۰۷۱۵۱
تشدید اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با سرقت در نوروز
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار محمد قنبری ضمن اشاره به تشدید اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با سرقت در نوروز اظهارکرد: به منظور برقراری نظم و امنیت شهرها و مسافران نوروزی و جلوگیری از بروز هر گونه جرم به ویژه سرقت در این ایام ماموران این پلیس در آماده باش صد درصدی هستند.
وی با اشاره به تقویت و حضور فعال گشت‌های خودرویی و پیاده در مقابل اماکن تجاری، طلافروشی‌ها، صرافی‌ها، بانک‌ها و مناطق آلوده و جرم خیز افزود: با توجه به شلوغی مراکز تجاری و بانک ها و به‌ویژه در شهرهای مسافرخیز همچنین سوء استفاده سارقان برای سرقت حضور مستمر ماموران پلیس آگاهی جهت ناامن کردن محیط برای مجرمان از دیگر اقدامات ما در ایام پیش رو می باشد.
رئیس پلیس آگاهی فراجا با اشاره به نقش و اهمیت تجهیز منازل، پارکینگ‌ها و راهروهای ورودی به دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های هشدار دهنده در پیشگیری از سرقت گفت: با توجه به حجم بالای مسافرت ها و خالی شدن منازل از سکنه تعداد زیادی از این منازل ممکن است مورد سرقت قرار بگیرند به همین علت ماموران ما به پوشش محلات جهت جلوگیری از سرقت به کار گیری شده اند.
وی با اشاره به اینکه طرح های عملیاتی مختلفی همچون مبارزه با سرقت احشام، اصناف، منزل و ... در طول سال گذشته اجرا شد، تصریح کرد: پلیس با سارقان و مخلان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد می کند و اجرای طرح های مبارزه با سرقت در سال جدید همچون سال های قبل مستمر ادامه خواهد داشت.
قنبری با بیان اینکه پلیس به دغدغه مردم برای مبارزه با سرقت رسیدگی می کند، تاکید کرد: پلیس آگاهی همچون سال های گذشته با تمام توان جهت برقراری امنیت همت خود را به کار بسته است تا مردم با آرامش هر چه بیشتر سال خود را آغاز کنند.
بنا براعلام سایت پلیس، وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به حضور قاطعانه و مقتدرانه پلیس در مقابله با سرقت شاهد کاهش چشمگیر سرقت در تعطیلات نوروز باشیم که در واقع مبارزه با این جرم از اولویت های مهم نیروی انتظامی است.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین